starejĎurda starejĎurda komentáře u knih

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Pro mě obrovské zklamání. Je to jako dvakrát nastavená kaše. Bez chuti a bez zápachu. Duch Milénia se vytratil spolu s Larssonem.

08.06.2020 2 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Pro mě zatím nejslabší kniha od Jo Nesboa. Z těžké drogové závislosti se hrdina zbaví jen tak mimoděk, chodí si z vězení do vězení jak se mu zachce pro mě zmatek na zmatek. Chybí mi to co u Nesboa oceňuji nejvíce, a to je uvěřitelnost děje a hlavního hrdiny.

19.09.2017 2 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Dal jsem duu Lars Kepler po přečtení knihy Hypnotizér ještě šanci. Udělal jsem vcelku dobře. Paganiniho smlouva byla lepší. Kvalit knih Jo Nesboa ale stejně nedosahuje. Je to průměrná detektivka, proto za mě tři hvězdy.

06.10.2017 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Pro mě zatím nejslabší kniha ze série Harry Hole. Dělá mi problém si vůbec vybavit, o čem kniha byla.

19.09.2017 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

No zatím jsem přečetl prvních šest knih ze série Harry Hole a Červenka je pro mě z nich nejlepší. Přečetl jsem ji jedním dechem.

19.09.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Nejdříve jsem myslel, že knihu ani nedočtu. Nakonec jsem ji přelouskal a závěr mě i bavil. Kriminální zápletka vlastně neexistuje a Joona Linna toho vlastně také moc nenavyšetřuje. Děj je dost zmatený a postavy často neuvěřitelné. Chvíli jsem také přemýšlel, kdo je hlavní hrdina knihy. Zda je to Erik Maria Bark, nebo Joona Linna. No, přesto dám dvojici Lars Kepler ještě šanci. Už jsem četl i horší brak, ale tři hvězdy jsou maximum.

19.09.2017 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zatím nejlepší kniha od dua Lars Kepler.

18.10.2017 4 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Jak mě nebaví historické romány, tak tohle mě donutilo přečíst celou tetralogii o Hynkovi Tasovi z Boru...

19.09.2017 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Průměrná Holeovka.

19.09.2017 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Jedna z nejlepších knih série Harry Hole.

19.09.2017 5 z 5