sonina1 sonina1 komentáře u knih

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Kniha byla super, ale některé pasáže byly moc zdlouhavé a z mého pohledu nezajímavé, škoda. za mě 4/5

30.07.2017 4 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Líbilo se mi, ze hlavní hrdinka nebyla dokonalá. Dějová linka s Robinsona příliš zdlouhavá, ale budiž. Jinak hodnotím určitě kladně:)

30.07.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale musím přiznat, že ze všech 3 byla určitě nejslabší. Pokud to bude číst někdo kdo má zkušenost s PPP, spíše se zasměje (některé věci jsou tam popsány moc černě a jiné zase moc růžově). Ke knize se nejspíše nevrátím.

29.09.2019 2 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Knížku jsem od 1/4 přečetla na jeden dech, ikdyž jsem ráno kvůli tomu měla kruhy pod očima, doporučuju!

27.06.2018 5 z 5

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Musím říci, že knížka mě že začátku moc nechytla (ostatne jako všechny od Lanczove), ale jakmile jsem se dostala přes 1/4 tak jsem se do toho ponořila. Tato knížka patří mezi slabší mé oblíbené autorky, ale i přesto je moc povedená a vřele doporučuji! SPOILER* smrt Speedyho byla nečekaná a společně se smrtí Martínka dala knížce jinou váhu, člověk se potom opravdu zamyslí. Elen mi tolik sympatická nebyla, i přesto jsem za konec moc ráda :)

27.06.2018 4 z 5

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

(SPOILER) Romana je dost zvláštní a upřímně mi k ní Prokop absolutně nepasuje :D Četlo se to hezky, ale ke knížce už se nevrátím (jsou jiné oblíbené od autorky).

03.07.2021 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

2 hvězdy jen za to, jak je to ilustrované. Jinak je to nereálná slatanina, pardon.

19.04.2020 1 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tuto knížku čtu každé léto a každé léto ju vnímám jinak. Doporučuji.

29.09.2019 4 z 5

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Tato kniha se mi velmi líbila, nejspíš i tím, že hlavní hrdinka byla záporná. Vedlejší linka mě bavila o to víc! Knihu jsem četla 2x a určitě se k ní hodlám někdy zase vrátit:)

29.09.2019

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Tuto knihu jsem četla několikrát. Většinou ve fázích mé mentální anorexie, kterou jsem si procházela. "hledala jsem v ní rady". Nicméně knihu jsem opravdu milovala a přečetla jsem ji minimálně 4x.. DOPORUČUJU!

29.09.2019 5 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Veškerý zajímavý děj se děl až v druhé polovině knihy.. Překvapilo mě, že v 2 díle jsem více sympatizovala s Tomášem. Trošku jsem si myslela, že Nela nabídne Míše nebo Lence svoje místo v bytě, ale nestalo se:D jinak jsem rada za 2 díl, knížka mě bavila a až na některé pasáže se hezky četla :)

29.09.2019 3 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Knížka super, Nela mi že začátku nebyla moc sympatická, ale druhou polovinu knihy jsem přečetla během večera, byla jsem moc ráda, za pokračování:)

29.09.2019 4 z 5

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Musím se přiznat, že knížku jsem sice přečetla za 2-3dny,ale bavila mě daleko méně, než jiné knížky od L. L. Nicméně hrdinka mi ze začátku byla velmi nesympatická a když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně všechny postavy krom Romana, mi vadilo. Plyne z toho ponaučení, ale jinak nic moc.. Nicméně knížka moc hezká, ráda bych věděla, jak by to pokračovalo dal (ostatne jako u všech knížek této autorky:D)

23.07.2018 3 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Ze začátku se mi kniha moc nelíbila. Pasáže byly zdlouhavé, nic moc ne nedělo a hlavní hrdinka si pořád jen na něco stěžovala. Nicméně asi v 2/3 se vše změnilo a knížka začala být zajímavá. Líbilo se mi popsání školy, protože s tím jsem se s hlavní hrdinkou naprosto ztotožnila. Ale ten konec Lence jen tak neodpustím a doufám že ve své anketě kterou dala na blog - ,,Se kterou z hrdinek se chcete setkat po letech" , vyhraje Vicky:)!

30.07.2017 3 z 5