Sobtulda Sobtulda komentáře u knih

Nové pohádky o nezbedných mašinkách Nové pohádky o nezbedných mašinkách Radek Adamec

Opet se nam pohadky libi. Obsahuje 7 pohadek, ktere moji synove (3 a 6 let) maji radi.

03.02.2021 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Me se kniha libila. Musela jsem u toho premyslet. Jen ty otevrene konce, ufff. Ja to chci vedet, jak to dopadlo :)

30.11.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Silna kniha

30.11.2020 5 z 5

Sněhová víla Sněhová víla Daniela Krolupperová

Milá knížka. Četla se tak nějak něžně:). Naším klukům 2 a 5 se také libila

28.06.2020 5 z 5

Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Anna Bykova

Perfektní kniha jak vychovat super děti, které jsou samostatně a použitelné v životě.

27.06.2020 5 z 5

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Bavi me i syna a prinesla mu do zivota zaklady slusneho chovani, ktere bere za samozrejmost a bavi ho to. Kniha obsahuje CD, ktere poslouchame kazdy den v aute cestou do skolky.

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Precteno jednim dechem. Doporucuji.

25.01.2020 5 z 5

Z lehu k běhu... od pondělka začínám Z lehu k běhu... od pondělka začínám Barbora Topinková

Autorka je vtipna a umi ve vas vydolovat nejakou aktivitu a vyhecovat k pohybu :)

25.01.2020 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Me se kniha moc libi. Behem cteni se casto zamyslim nad zivotem. Autorku mam rada a tak mi knizka sedla :)

Třetí přání Třetí přání Robert Fulghum

Kniha mě okouzlila. Těch zajímavých informaci o Krétě... Četla se sama