Sobotikova Sobotikova komentáře u knih

Knížka, kterou odložím a už si asi na ni nevzpomenu. Jediné co mne u ní drželo byl fakt, že jsem byla zvědavá na identitu tajemné spisovatelky.

25.05.2014 3 z 5

Zlatá kniha komiksů – Václav Šorel Zlatá kniha komiksů – Václav Šorel Václav Šorel

Vzpoura mozků - klasika, na kterou často vzpomínám. Nadšení z ní sice není tak velké,jako když jsem ji četla před...no ...už mnoha lety:), ale ráda jsem si ji připomněla. Ostatní komiksy se mi také líbily,a to komiksový nadšenec moc nejsem.

22.05.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na knížku jsem byla zvědavá, ale odkládám ji z poloviny nedočtenou. Humor mi připadá hodně křečovitý, pro mne ani ne moc vtipný a většina situací byla velmi nepravděpodobná. Není to můj šálek čaje.

22.05.2014 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Začátek knížky byl hodně rozvláčný, chvíli jsem přemýšlela, jestli knížku mám odložit. Pak se tam objeví ta zápletka, která mi jako pro matku dvou holčiček nebyla moc příjemná a trochu se to rozjede....Každopádně chování obou postav je hodně na jejich věk "dospělé", hlavně Holdera, který je tedy tuplovaný klaďas a má neuvěřitelné sebeovládání. Nevím, když knížku srovnám s jiným titulem - Moře klidu, která taky pojednává o dvou dospívajích a jejich problémech, i když asi ne tak vážných jako jsou tyto, tak musím dát jen tři hvězdičky.

20.05.2014 3 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Příjemná oddychovka, kterou jsem přečetla jedním dechem a ten konec.....no je hezké když vše dobře dopadne. Kéž by to bylo tak i v reálném životě :)

11.05.2014 4 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Když srovnám poslední knihu od Kinga,kterou jsem četla Lunapark a Vánoční říši, tak musím říct, že aspoň v tomto ohledu syn přerostl otce. Střídavě jsem si lebedila blahem a chvíli zase strachem. Super počtení. První kniha, kterou jsem od tohoto spisovatele přečetla a určitě nebude poslední.

16.04.2014 5 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Jednu hvězdu si knížka zasloužila za nemocniční prostředí, která ji dělala alespoň trochu stravitelnou.
Druhou hvězdu jsem jí dala, že jsem jí jakžtakž přelouskala, i když konec jsem už hodně přeskakovala.
K této sérii se rozhodně vracet nebudu, ztráta času.

09.04.2014 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Rachel Gibson

Pěkné oddechové čtivo, které nenadchne, ale asi ani neurazí.

03.04.2014 3 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Klasické téma nevěry partnera. Ze začátku mne kniha i bavila,ale nevím, kde se stal zlom, ale děj mne přestal bavit a hrdinka mi byla čím dál víc nesympatická. A ta pomsta mi připadala přehnaná. Četla jsem knihy o horších osudech podváděných žen, Lina myslím neměla až tak strastiplný osud, aby musela být tak zahořklá.

07.03.2014 3 z 5

Pravda o mém muži Pravda o mém muži Halina Pawlowská

Knihy Haliny Pawlowské sice moc nemusím,ale tato patří k těm lepším.

05.03.2014 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Slušná kniha o mimozemšťanech pro náctileté... kdo od knížky očekává víc, bude zklamán.
Trošku jsem musela srovnávat s Hostitelem a tato knížka se mi líbila trochu víc.

12.02.2014 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Ze začátku mne kniha bavila, docela vtipně napsaná, ale asi bych uvítala více akce, nějakou zápletku, ke konci jsem se už opravdu nudila....

06.02.2014 3 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Některé série by měly v nejlepším skončit. I když to nebylo nejhorší čtení, už mne Sookkie bohužel přestává bavit.

21.01.2014 3 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Taková pěkná malá jednohubka :) Knížky od této slovenské autorky se mi líbí.

11.01.2014 4 z 5

Sever a Jih. Díl III. Sever a Jih. Díl III. Elizabeth Gaskell

Bylo pro mne docela těžké číst knížky Sever a Jih od Elizabeth Gaskellové. Knížky jsem si totiž vyhledala na základě shlédnutí televizního seriálu Láska v bílém pekle, který se podle tohoto románu natočil. Seriál mne zcela nadchnul, a tak se mi knížky ze začátku četly hůře, protože jsem neustále srovnávala. Každopádně třetí díl jsem přečetla cca za jeden den a hodnotím jej velice kladně.

08.01.2014 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Chvilkama mne kniha docela bavila,aspoň zpočátku, protože je napsána trochu jiným stylem, ale ke konci už jsem se těšila až ji dočtu. Zápletka mi připadá nepovedená. Hodně slabá knížka od této autorky.

03.11.2013 2 z 5

Maják v Alexandrii Maják v Alexandrii Gillian Bradshaw

Tuhle knihu považuji za jednu ze svých nejoblíbenějších.

18.12.2010 5 z 5