sirojezkin sirojezkin komentáře u knih

211 věcí, které zvládne každý bystrý chlapec 211 věcí, které zvládne každý bystrý chlapec Tom Cutler

Tuto knihu četl především můj 14 let starý syn, který se u toho smál nahlas ! Jsou tam hrozné blbiny, ale je to vtipné a dokonce i poučné. V dnešní době nevídaná věc !

29.04.2018 5 z 5

Sklípek Sklípek Minette Walters

Klasická britská detektivka. Příjemné odlehčení po všech těch severských masakrech.

16.02.2018 3 z 5

Kouzelníkův únik z reality Kouzelníkův únik z reality Lars Vasa Johansson

Tato kniha mě opravdu nadchla. Velice mi připomínala komiks Velké putování Vlase a Brady od Fr. Skály Jr.. Něco tak zajímavého už jsem dlouho nečetla. Doporučuji obě knihy všem .

14.02.2018 5 z 5

Ztracené dítě Ztracené dítě Julie Myerson

Od té doby, co čtu tuto knihu mě pronásledují obavy o osud mých dětí. Mám strach,že ať udělám cokoli,tak stejně nezměním jejich osud. Velice jsem se u čtení nabrečela. Kniha byla moc pěkná. Probíhají zde současně dvě dějové linie. Ta o autorčině synovi a jeho problému s drogami byla poutavá a emotivní, ale ta druhá o autorčině bádání v historii jedné rodiny mě absolutně nebavila, takže jsem ke konci knihy tyto pasáže jednoduše přeskakovala a četla jsem jen vyprávění z jejího rodinného života.

10.12.2017 3 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Výborná kniha. Napínavá, od začátku do konce. Mám takové knihy moc ráda - dobrodružné a o přírodě. Místy mi některé nápady připadaly přitažené za vlasy, ale bylo to takové neotřelé. Pohádka pro dospělé s hororovým nádechem. Určitě doporučuji k přečtení. Určitě ve mně zanechala stopu, což se o některých knihách nedá říci.

17.04.2017 4 z 5

Zdálo se mi, že druhý díl nebyl tak dobrý jako první, ale možná to bylo tím, že jsem jedničku četla už před několika lety. Chvíli mi trvalo, než jsem se rozpomenula na děj prvního dílu. A Jelikož nehraji žádné hry na PC, tak jsou pro mě některé hráčské pojmy neznámé a příliš abstraktní. Moc se mi ale líbily různé odkazy na filmy a hudbu. Naladilo mě to až natolik, že jsem se vypravila do kina na Mijazakiho a pustila jsem si něco na Netflixu a YouTube. Doporučuji Vám to také. Stojí to za to. Veškeré odkazy jsou skvělé. S autorem bychom si rozuměli.

10.02.2024 3 z 5

Noční oceán Noční oceán Paul La Farge

Nedočetla jsem, přišlo mi to perverzní a nechutné. Zřejmě už si od Lovecrafta nic nepřečtu. Získala jsem k jeho knihám díky tomu odpor. Kdo máte rád Lovecrafta - nečtěte!

24.07.2023 1 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Příliš informací, nemohla jsem se tím prokousat.

13.02.2021 2 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Nějak jsem se tím nemohla prokousat.

22.09.2020 2 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Pěkná a dobrodružná kniha.

27.09.2019 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Lepší byla šelma, ale také to nebylo špatné.

18.08.2019 3 z 5

Jakeův problém Jakeův problém Kingsley Amis

Chvílemi dost vtipné, až jsem se smála nahlas, ale jinak zdlouhavé a nezáživné.

17.08.2019 1 z 5

Bohové na Marsu Bohové na Marsu Edgar Rice Burroughs

Kniha byla velice pěkná, bohužel spíše pro muže. Odehrává se tam příliš bojů.

21.09.2018 3 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

četlo se mi to hůře , než jiné knihy tohoto autora. Přišlo mi trochu zbytečné, že se tam současně prolínají dva různé děje, přičemž ten druhý mě absolutně nebavil.

29.04.2018 3 z 5

Klan velkého medvěda 1 Klan velkého medvěda 1 Jean Marie Auel

Moc hezké !

13.11.2017 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

2. díl série. Přečetla jsem to už před delší dobou a zřejmě to ve mě nezanechalo žádné dojmy, protože jsem se teď musela podívat o čem to vůbec bylo. Další díl si asi už nepůjčím. není to můj šálek kávy.

09.07.2017 3 z 5

Nikdo není ostrov Nikdo není ostrov Johannes Mario Simmel

Kniha mě zklamala. Nemám ráda romány z filmového zákulisí. myslela jsem si, že to bude hlavně o postižených dětech a toho tam bylo pomálu. Dočetla jsem to jen z principu. Příliš dlouhé.

09.07.2017 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

2. kniha už se mi tolik nelíbila jako ta 1.. Přišlo mi to zmatené. Spousta postav a několik příběhů. Neorientovala jsem se v tom. Asi od 400 strany to začalo dávat smysl. Takže - neodkládejte na začátku a vydržte !

09.07.2017 3 z 5