simona g. simona g. komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Za mne = prima kniha. Četlo se to jedním dechem a moc dobře. Pár stran, žádné umělé natahování, SUPR, doporučuji.

17.06.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Přečteno za 2 dny, což asi mluví samo za sebe. Za mne jsou Bryndzovky prostě super čtivé, dobře napsané, dobře přeložené, pecka!!!

10.06.2019 5 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Tak nevím. Mě kniha místy dost nudila. Pár pasáží bylo fajn, ale více bylo těch pro mne nudných a nečtivých. Psáno (možná přeloženo) příliš "kudrlinkatě", místy zvláštní dialogy, které v normálním životě v daném stylu lidi takto snad ani nevedou....mno, už jsem rozhodně četla knihy lepší.

06.06.2019 3 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Takže, mi se teda kniha četla moc fajn. Letělo to, doslova. Byly pasáže, které frčely úplně samy. Zajímavé téma, zajímavé osudy, velmi čtivé. Za mne spokojenost, jen ten konec přišel moc brzy a možná chtěl ještě maličko dopracovat, dovysvětlit. Ale jinak DOPORUČUJI.

14.05.2019 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Hodně dobře se četla. Zvláště některé pasáže letěly extra tempem. Za mne moc dobrá kniha, splnila očekávání a byla prostě svým způsobem jiná, ale faaaakt dobrá. DOPORUČUJI!!!

06.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super, super, super. Opět kniha, kterou proletíte a která baví. Dobře se čte, ostatně jako prozatím všechny autorovy knihy. PECKA, SUPER, DOPORUČUJI!!!

13.04.2019 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Mi se kniha líbila hodně. Dobře se četla, žádné opisy, popisy, kudrlinky, prostě to frčelo. Prolítla jsem tím jak šus a spokojenost, doporučuji.

27.03.2019 5 z 5

Žert Žert Milan Kundera

No, tak nevím teda. Asi to nebude můj šálek čaje, kávy, ničeho. Děsně blbě se mi to četlo, do děje vkládány neskutečně nekonečné popisy věcí, bez kterých by se z mého pohledu kniha obešla a zbytečně zasahovaly do děje(viz sáhodlouhý kudrlinkatý popis historie lidových písní apod.). Za mne zklamání teda, jsem ráda, že mám dočteno.

19.03.2019 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi docela dobře četla. Zajímavý námět, dobře napsáno, dobře přeloženo, frčelo to a místy to vtáhlo tak, že jeden nevnímal okolí. Za mě dobrýýý :-). Jednu hvězdičku ubírám, páč už jsem četla i lepší, ale určitě stojí za to si ji přečíst.

06.03.2019 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mě kniha extra nenadchla. Téma dobré, ale rozvleklé, zbytečně dlouhé, místy zamotané a nepřehledné....nic moc.

27.02.2019 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Ale joooo, dobře se to četlo, vtáhne to, napínavé, sem tam vtipný sarkasmus, dobře přeloženo, ...., ale ten konec, no, zvláštní, řekla bych. Ale celkově dobrá kniha, profrčeno za 3 dny.

27.02.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dobře napsaná detektivka, samo, rychle a fajn se to četlo, doporučuji!!!

24.02.2019 5 z 5