Silvisek Silvisek komentáře u knih

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Docela jsem se bala cist knihu kvuli nizkemu ohodnoceni, ale nakonec se mi kniha velmi libila. Skoro polovina knizky je o dopisech co si spolu pisou, ne kazdemu se to mize libit. Me to ale bavilo. Potom se to rozjelo… musim ale jednu hvezdu ubrat, protoze konec byl takovy moc rychle ukonceny, cekala jsem od toho vice, vypada to jak kdyby mel byt druhy dil… ale to asi je jen takove blbe ukonceni

02.05.2024 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Zajimava kniha. Byla napinava a silny pribeh.

26.04.2024 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Opravdu krasny pribeh. Doslova jsem hltala celou knihu. Kniha se mi cetla krasne a chytlo me to u srdicka.

21.04.2024 5 z 5

Přenesené hory Přenesené hory Tami Fischer

Opravdu super serie. Moc se mi libil dej.

12.04.2024 5 z 5

Skryté bouře Skryté bouře Tami Fischer

Kniha se mi opet moc libilaCela parta je super a tesim se na dalsi dil

30.03.2024 5 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Krasna kniha, ale prisel mi ze prvni dil se mi libil vice

21.03.2024 4 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Bala jsem se kvuli nizkemu hodnoceni ale jako musim rict, ze pribeh me moc bavil. Bylo to dost napinave. Tedim se na dalsi dil

14.03.2024 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krasna a dojemná kniha. Moc se mi libila. Ted kdyz se podivam na hvezdy, vzpomenu si na prince. Ale ne jen na nej. Ale i na sve blízké. Protoze oni zůstanou vzdy v nasem srdicku

07.03.2024 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Kniha se ni opravdu moc libila. Nenohla jsem se odtrhnout od cteni a pokud ano, tesila jsem se znovu na cteni. Xavier me obcas stval s tim svym chovanim, ale jinak to bylo super a ta holcicka byla opravdu roztomila. Opravdu hezky pribeh

07.03.2024 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Docela dobra kniha o kulture atd. Mozna jsem cekala od toho vice. Jde tam hlavne o Japonsku

01.03.2024 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

No proste u teto knihy musim rict wau! Na zacatku jsem bulela.. u konce jsem bulela stestim. Musim rict, ze ti je dost silny pribeh. Obe postavy dost silne i dcery Greye. Opravdu kniha se mi velmi libila. Super!

26.02.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Teda kniha nic moc. Prislo mi vse zdlouhave.. asi zatim nejslabsi kniha

18.02.2024 3 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Musim rict, ze ti byla opravdu uzasna kniha. Kniha me bavila. Byla vtipna, romanticka a napinava. Tak moc me bavila, az je mi lito ze uz jsem ji docetla. Jako fakt opravdu super!!!

13.02.2024 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opet uzasny dalsi dil. Opravdu super serie ktera me moc bavila a nedokzala jsem prestat cist. Skoda ze neni jeste dalsi dil. Uzasny lidi v knize. Mela jsem je moc rada!

09.02.2024 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Opet uzasny dalsi dil. Nemohla jsem prestat cist a stale jsem chtela vedet jak to vse dopadne. Uzasny opravdu dil a tesim se na dalsi!

03.02.2024 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Opravdu krasny pribeh. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Stale jsem chtela cist a vedet jak to vubec cele dopadne. Konec me neprekvapil, protoze uz neco podobneho s takovym koncem jsem cetla, takze jsem vedela ze jak to dopadne. Ale i tak uzasny dej a tesim se na dalsi dil

28.01.2024 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

No opet nic moc. Preskakovala jsem radky. Tato serie me opravdu zklamala

25.01.2024 2 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

No teda musim rict, ze opet dalsi dil nic moc. Preskakovala jsem radky. Zadny zazrak. Rikam si jestli mam vubec cist dalsi. Ale dle hodnoceni je lepsi. Tak snad

23.01.2024 2 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

No abych pravdu rekla, tal teda nic moc. Dle recenzi jsem ani necekala nic extra a musim roict ze opravdu hrozny. Na druhy dil se moc netesim, ale doufam stale ze to bude lepsi nez tento

20.01.2024 2 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Jako musim rict, ze neuveritelne krasna kniha. Dost silny pribeh u ktereho jsem skoro porad mela slzy v ocich. Skoda ze jeste neni treba nejake pokracovani opravdu super pribeh!!

19.01.2024 5 z 5