Silencia Online Silencia komentáře u knih

Modrý měsíc Modrý měsíc Alyson Noël

Líbí se mi, že to dopadá úplně jinak než normální knihy. Prostě jinde vždycky ta hrdinky volba je ta nejlepší a nejúžasnější, všechno co řekne je svatý apod. Ale tady ne, jsou vidět chyby a pocity obyčejných "smrtelníků". :D

25.04.2013 4 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Tahle knížka se mi líbila spíš víc než míň. Jedna hrdinka super, druhá blbka. A dopadlo to tak jak mělo. Musím říct, že přehnaný happy-end nebo životní zlom, by asi akorát zkazil dojem z knížky. Tohle bylo přesně to, co to mělo být. Pořád se mi ale líbí víc knížky o mladších hrdinkách.

04.03.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nemůžu si pomoct, ale dvojka byla vážně lepší. Teda bez jedničky by to nebylo ono, ale o stupeň lepší byla. Takové 4,5*. Spousta odkrytých tajemství a narozdíl od jedničky i spousta děje. Už se těším na trojku

20.02.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Prvních 120 stránek mě velice bavilo - vtipné seznamování. Od této chvíle se ale příběh zasekl na mrtvém bodu. Žádná zápletka, nic. Navzdory tomu je kniha ale velice čtivá a nenudí. Nechápu, jak to knížka o 600 stránkách bez jakékoli větší zápletky dokáže. No nicméně mi to tak strašné nepřišlo. Pár věcí mi trochu vadilo - opakující se ret, brada, oči, nesmyslné nadávky atd, ale co už. Knížka je ukončená a těším se na další díl.

05.12.2012 4 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Třemi hvězdičkami to hodnotím jen proto, že na to do dnešního dne nemůžu zapomenout, a stále mám před očima požírající skvrnu, jež mě děsí dodnes. Jestli to způsobilo to, že jsem jednu hvězdičku ubrala či přidala, nechám na vás.

27.08.2012 3 z 5