shay shay komentáře u knih

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Taková ta odpočinková kniha :)

17.07.2017 3 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Skvělá kniha, která se dobře čte. Děj se zamotával a do konce nebylo nic úplně jasné. Pachatele jsem sice díky menším náznakům odhadla, přesto mě kniha bavila a přečetla jsem ji asi za dva dny.

17.07.2017 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Ze začátku mě kniha moc nebavila. Říkala jsem si, že to snad nemohl ani napsat Sparks a těšila jsem se, až ji konečně dočtu. Pak mě ale děj mile překvapil. Konec byl naprosto úžasný.

27.06.2015 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

No nevím. Na to, jak se kniha vychvaluje, bych čekala něco lepšího. Ano, děj a zápletky se mi líbily, ale jakým způsobem je kniha psaná už tolik ne. Ze začátku jsem se v postavách ztrácela, o přeskakování dnů z prvního na patnáctý a zase zpět ani nemluvím. Nakonec mi přišlo, že co se dělo ke konci (tzn. den třetí, druhý..), v následujících dnech (např. den desátý, devátý..) bylo nereálné nebo nedávalo smysl. Ale každý má asi jiný názor :)

02.03.2018 3 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Jedna z těch oddechových knih od autorky.

27.02.2018

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Tuhle knihu doporučuji! Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Velmi napínavý děj, kde ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá. Sice jsem měla tušení, kdo v tom všem má prsty, ale i tak se mi kniha moc líbila.

27.02.2018 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Možná trošku slabší než Ostrý střih, ale jinak se jí nedá nic vytknout. Kniha je napínavá a konec opět nečekaný.

27.02.2018

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Opět napínavá kniha od autorky. Tentokrát je od začátku jasné, kdo je padouch, ale i tak nechyběly překvapivé momenty.

09.02.2018 5 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

K odpočinku dobrá :)

20.11.2017 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Přečteny všechny tři knížky, ale tohle byl určitě nejslabší díl. Nenapínavý, většinou jsem se do čtení musela nutit. Ale co od toho taky čekat, když už to mělo být v podstatě jen zakončení příběhu.

19.11.2017 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha přečtena v rekordním čase. Řekla bych, že je to takový průměr. Filmovou verzi jsem taky viděla a než se na to koukat znovu, to radši sáhnu zpátky po knížce.

19.11.2017

Mráz Mráz Bernard Minier

Napínavý děj, trochu děsivé prostředí. Za mě celkem spokojenost. Z té triologie určitě nejlepší kniha.

19.11.2017 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Ze začátku jsem si říkala, jaká dobrá a napínavá kniha to bude, určitě lepší než Mráz. Samozřejmě kvůli počtu stranám jsem čekala, že se děj bude hrozně natahovat. Na posledních stranách, kde se motiv konečně začne odhalovat, jsem si řekla 'A to je všechno?'. No na to, jak začátek začínal dobře, konec teda nic moc. Čekala jsem od knihy daleko víc.

19.11.2017 2 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Kniha splnila mé očekávání. Hned na začátku několik příběhů různých lidí a zbytek knihy vám vrtá hlavou, který ten příběh vlastně souvisí s hlavní hrdinkou. Děj je velmi napínavý a nakonec všechno dobře dopadne.

19.11.2017 4 z 5

Tichý řezník Tichý řezník Manuela Martini

Knihu jsem četla na doporučení a rozhodně jsem byla překvapená. Za mě napínavé čtení a závěr knihy byl super.

16.11.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Je sice hezké, že si autor vybral tak smutné téma, ale ten styl psaní se mi prostě nelíbil. Po přečtení knihy jsem se těšila akorát na to, až ji zavřu do skříně a víckrát ji nechci ani vidět. Ne, prostě ne!

26.04.2015 odpad!