Scathia Scathia komentáře u knih

Tess z d'Urbervillů Tess z d'Urbervillů Thomas Hardy

Prostě nádhera... čtení Hardyho je pohlazení po duši

29.01.2016 5 z 5

Svého psa nestřílejte! Svého psa nestřílejte! Karen Pryor

Základní knížka, kterou doporučuju všem pejskařům, kteří chtějí začít se svým psem pracovat.

24.01.2015 5 z 5

Štěstí na míru Štěstí na míru Ivo Toman

Zajímavé myšlenky a kvituju střízlivost, kde knížka neslibuje bohatství a štěstí pro každého...

19.01.2015 4 z 5

Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? Barry Eaton

Základní literatura, která by se měla rozdávat ke štěňatům do výbavičky.

19.09.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Ale jo, chtěla jsem oddech mezi klasickou literaturou a tohle příjemně překvapilo. Skvělý zabiják času. Sice si z něj do života nic moc neodnesu, ale čte se dobře a člověk nemusí přemýšlet :-)) Za tu pohodovost a za hlavní postavu, která mě skoro neirituje dávám 4 hvězdy. :-))

28.05.2014 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Bez nápadu, bez děje, bez emocí... čtvrtý díl asi už číst nebudu...

30.03.2014 1 z 5

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Těšila jsem se na knihu, ale asi jsem ji moc nepobrala, třeba až se k ní jednou vrátím... pár myšlenek z ní jsem si ale vypsala. Rozhodně ji nepovažuji za ztrátu času.

28.02.2014 3 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Ke konci už to trochu táhlo a série dalších vražd hlavních postav - to mě nakoplo!!! Nemůžu se dočkat šestého dílu! :-)

17.11.2013 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Co dodat? Celá ta sága je prostě geniální! :-)

27.09.2013 5 z 5

Čtyřnohý kamarád aneb pozitivní motivace v praxi Čtyřnohý kamarád aneb pozitivní motivace v praxi Martina Klimešová

Rozhodně doporučuju, je to základ pro všechny, kdo chtějí začít s pozitivní motivací a co nebývá zvykem, velmi hezky srozumitelně napsané.

11.03.2013 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Sice mne od knihy někteří zrazovali, že to není nic moc, přesto jsem Eragonovi propadla. Příběh mi přijde originální, rozhodně bych to nesrovnávala s Tolkienem či jinými. Jde o netradiční příběh, který zaujme a pohltí, tu knížku jsem prostě dočíst musela a už louskám druhý díl. :-)

30.01.2013