Štěstí na míru
kniha od: Ivo Toman
KoupitKoupit eknihu
Jste dost šťastní? Vyzkoušeli jste líbivé tajemství přitažlivosti, mentalitu hojnosti, ezoteriku, ... a nic? Zapomeňte na líbivé "pozitivní" řeči. Být šťastný totiž není žádné tajemství. Je to obyčejná smysluplná práce na sobě. Mnoho příkladů vám ukáže, jak si zvýšíte své krátkodobé i dlohodobé pocity štěstí. Budete překvapeni šokujícími pravdami o lidském štěstí. Dokonce si své štěstí můžete ušít na míru. Jak? O tom je tato kniha....celý text
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208578/stesti-na-miru-tsy-208578.jpg 3.828Žánr | Literatura česká, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl |
Vydáno | 2014, TAXUS International |
více informací... |
Komentáře (3)
Kniha Štěstí na míru


Štěstí na míru je úzkou příručkou nahuštěnou moudry a tipy o štěstí, ke štěstí. Doporučuji jako četbu do autobusu. Je lehce napsaná. Stačí pár vět prolétnout očima. A pak nechat létat jenom myšlenky. Ale pozor nepřežvykovat. Uvést se do stavu Flow. A s otevřenou knihou na klíně a pohledem upřeným z okna dorazit do cílové zastávky.


Bohužel se hodně podobá ostatním knihám o osobním rozvoji...
(Více se dočtete v této recenzi: http://knihynadzlato.wordpress.com/2015/02/11/jak-je-to-se-stestim-muzeme-ho-mit-na-miru/ )


Zajímavé myšlenky a kvituju střízlivost, kde knížka neslibuje bohatství a štěstí pro každého...
Autor a jeho další knihy
- Debordelizace vztahů - Zbavte se vztahových kurvítek 2020
- Debordelizace hlavy 2009
- Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě 2018
- Úspěšná sebemanipulace 2008
- Motivace zvenčí je jako smrad 2011
- O úspěchu 2011
Kniha Štěstí na míru je v
Přečtených | 37x |
Doporučených | 2x |
Knihotéce | 16x |
Chystám se číst | 21x |
Chci si koupit | 9x |