ŠárkaD. ŠárkaD. komentáře u knih

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Už několikrát jsem psala, že autorka je má oblíbená a musím říct, že opět nezklamala. Zajímavý, i když jednoduchý, příběh s překvapivým koncem.

17.06.2014 4 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Dojemný a krásný příběh. J.Fieldingová opět nezklamala.

14.05.2014 4 z 5

Andělské vodopády Andělské vodopády Kristin Hannah

Moc hezký, jednoduchý příběh plný citů a emocí. Zanechal ve mně spoustu dojmů a jakožto manželku a matku dvou malých dětí mě donutil i k zamyšlení.

09.04.2014 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

J. Fieldingová patří mezi mé nejoblíbenější autory, ale musím říct, že tato kniha se mi také líbila (pořád mne tak nějak udržovala v napětí, jak se to vyvine a jak to skončí), ale některá místa mohla být opravdu stručnější.

08.04.2014 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Kniha se mi moc líbila, krásně se četla. Moc se mi líbilo, jak se z ostrova dostali. Vzhledem k té hrůze kolem to bylo (i když jen smyšleně) úžasně pozitivní.

21.02.2014 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Také se mi to velmi dobře četlo. Byl to takový velice příjemný relax.

13.02.2014 3 z 5

Oddaná manželka Oddaná manželka Robert Goolrick

Já mám z této knihy poněkud rozpolcené dojmy. Příběh se mi celkem líbil, ale způsob, jakým je kniha napsaná, je pro mne dost zvláštní. Jsem ráda, že jsem knihu četla, ale vím, že se k ní určitě nikdy nevrátím.

27.01.2014 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Pro mne byl tento poslední díl nejlepší.

31.12.2013 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Zajímavý, strhující příběh. Nevěřila bych, kolik budu potřebovat kapesníků, i když konec byl od začátku jediný možný.

16.11.2013 4 z 5

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Jsem moc ráda, že se se svými čtenáři Corinne o svůj příběh dělí i nadále a dovoluje nám reálně nahlédnout do tak odlišného světa se zdravým rozumem a přesto s tak hlubokými city.

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Mně se kniha líbila. První díl byl samozřejmě lepší, ale chtěla jsem se dozvědět, jak se Corinne s dcerou žije dál a to jsem se dozvěděla. Přišlo mi to stručné, výstižné, zkrátka tak akorát.

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Byla jsem nadšená, nedivým se, že kniha měla tak velký úspěch. Člověk si začne vážit toho, co má. Autorka má můj veliký obdiv - za to co prožila a hlavně za to, jak se k tomu všemu dokázala postavit. Samozřejmě jsem hned přečetla i další 2 pokračování a doufám, že si jednou budu moci přečíst, jak prožila své setkání s rodinou Napirai.

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Mě kniha celkem nadchla. Od samého začátku to bylo zajímavé. Ani jsem nemrkla a byla jsem u konce.

19.09.2013 3 z 5