SáraV. SáraV. komentáře u knih

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Moc se mi líbilo, jak pod většinou otázek bylo nakreslené, co by na ní odpověl Greg.

21.01.2014 4 z 5

Já nejsem trapnej Já nejsem trapnej Jim Smith

Jediný důvod, proč jsem si tuto knihu v knihovně půjčila, byl ten, že to hodně lidí porovnávalo s Deníkem malého poseroutky. Docela jsem se na ní těšila, ale už od prvních asi čtyřiceti stran mi bylo jasný, že půjčit si jí byla jen ztráta času.

17.01.2014 2 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

Spolu s prvním dílem (víc jsem jich ještě nečetla) je nejen nejlepším hororem, jaký jsem kdy četla, ale taky nejspíš nejlepším hororem, jaký kdy číst budu.

15.01.2014 5 z 5

Moc se mi líbila jak obsahem, tak obálkou. Kdyby byla v souboji obálek, tak bych jí bez jediného zaváhání dala na první místo.

07.01.2014 5 z 5

Doktor Proktor a konec světa. Možná... Doktor Proktor a konec světa. Možná... Jo Nesbø

Zábavná, dobrodružná, napínavá,... Prostě nezklamala. ;-)

07.01.2014 5 z 5

Jižní louka Jižní louka Astrid Lindgren

Spisovný, spisovný, VŠUDE JENOM SPISOVNÝ SLOVA! I DĚTI MLUVÍ SPISOVNĚ! JÁ SE Z TOHO ZBLÁZNÍM!

03.01.2014 3 z 5

Příběhy tygřího mláděte Příběhy tygřího mláděte Dhan Gópal Mukerdží

Tygr je moje nejoblíbenější zvíře, a to byl spolu s velmi povedenými ilustracemi taky důvod, proč jsem si jí v antikvariátu vybrala. A chybu jsem rozhodně neudělala.

03.01.2014 5 z 5

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Naprosto úžasná kniha, fakt mě dostala. :-))

03.01.2014 5 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Víc by se mi líbila kdyby tam byly i nějaký vraždy, ale stejně je docela dobrá.

03.01.2014 4 z 5

Melanie a já Melanie a já Jean Ure

Kniha se mi líbila, ale vadilo mi tam
1) že Nicole je jen 12, i když se chová, jako by jí bylo 14,15
2) že teda nevím, jestli Nicola v popisu Melanie kecala a nebo na obálce není ona, ale někdo jiný.

24.12.2013 3 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Roald Dahl-skvělý spisovatel
Q. Blake-úžasný ilustrátor
Dahl a Blake-super knížka

23.12.2013 5 z 5

Příběh z tajné komory Příběh z tajné komory Christopher Lincoln

Nejvíc mě bavil konec, kdy se vyjasnilo, kdo a proč Billyho do komory zavřel.

23.12.2013 3 z 5

Čarodějnické příběhy Čarodějnické příběhy Anne Steinwart

Čteno v 6 letech-líbila se, čteno v 8 letech-slabší, čteno v 9 letech-kravina :-))

23.12.2013 4 z 5

Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin René Goscinny

Knížka se mi líbila a dala bych i pět hvězdiček, ale bylo dost otravný číst pořád o tom, jak se Mikuláš rozbrečel a zbytek dne byl uražený.

21.12.2013 4 z 5

Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Jana Eislerová

Řecká mytologie mne baví a vždycky bavila, takže knížka se mi moc líbila.

21.12.2013 5 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Jakžtakž. Štvalo mě, jak hlavní hrdinka všechny přirovnávála k opicím.

21.12.2013 3 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Strašně by mě zajímalo, kde Simča na jména jako "Odlitek" a "Puťka" chodí. ;-))

21.12.2013 5 z 5

Národní pohádky z Čech a Moravy Národní pohádky z Čech a Moravy Milada Motlová

Většina pohádek se mi líbila,ale u tý první mě opakování věty "co dělala Anička, dělala i kozička" přestalo bavit, tak jsem toho celkem dost přeskočila a přečetla si jenom ten konec.

20.12.2013 4 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Jsem fakt ráda, že můj táta není žádný potrhlý biolog. ;-)

20.12.2013 4 z 5

60 zabijáků podle Steva Backshalla 60 zabijáků podle Steva Backshalla Stephen James Backshall

Kdo by řekl, že želva má větší stisk než žralok?

20.12.2013 5 z 5