Sara.B Sara.B komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Na tuto knihu nikdy nezapomenu! Moc silný příběh, který je ispirován skutečnými událostmi. Knihu jsem měla po přečtení ještě pár týdnů živě v hlavě...

27.12.2018 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha se mi moc libila, ale i přes velké zalíbení musím z mého pohledu jednu hvězdičku odebrat. Od knihy jsem čekala malinko více. Vím, toto je fráze poněkud ohraná, ale bohužel to tak je. Podle mého názoru se kniha v nějakých pasážích zbytečně moc táhne ... Pro mě, jako pro čtenáře, který se snaží vždy vydržet a nepřeskočit ani jediný řádek, to byl někdy těžký oříšek. Také jsem od příběhu čekala větší hloubku, ale to je jen můj pohled. Pro někoho bude příběh hluboký určitě až dost.
Musím však říct, že se mi na knize moc líbilo zakončení každé kapitoly. Každá kapitola vždy skončila velice napínavě a já díky tomu četla knihu velkou rychlostí. Také pohledy více osob knize dodávají jisté kouzlo.
Knihu doporučuji lidem, kteří mají rádi lehči krimi, u kterého si spíše odpočinou, než potrápí své mozkové závity.

28.10.2019 4 z 5

Kniha je naprosto úžasná a jedinečná. Přečetla jsem už mnoho knih s touto tématikou, ale žádná na mě nenechala tak silnou stopu, jako tato. Spisovatelka zde jasně poukazuje na sympatie k této pozoruhodné žene, někdy to může působit až nadřazeně k ostatním ženám Jindřicha VIII., ale poté, co knihu přečtete, tak jasně pochopíte proč. Neznám lepší obraz této ženy, než je tato kniha.

27.12.2018 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Vždy ráda sáhnu po knihách od této autorky. Je to sázka na jistotu, že si najdete čtení na volné chvíle, a nebudete chtít knihu pustit z ruky, takže ji máte za 48 hodin přečtenou.
Tato kniha se mi líbila více, než např. Manželé od vedle. Lépe jsem se vžila do všech postav a jejich pobyt v hotelu jsem s nimi přes knihu opravdu prožívala. Jediné, co mi od knihy malinko chybělo byl lépe propracovaný konec, ale to už je na vkusu každého z nás :)

29.06.2021 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Přemýšlela jsem, jestli dát 5* nebo 4*, ale nakonec jsem byla nucena dát 4* kvůli nedotažení příběhu a stylu psaní, který mi bohužel zezačátku moc nesedl. Nemůžu vůbec říct, ze se mi kniha nelíbila, když jsem se prokousala prvními stránkami, tak jsem knihu přečetla za dva dny, ale pořád jsem čekala, ze se dozvíme ještě něco víc, ale bohužel ne a to mě zklamalo. Jinak si myslím, ze je kniha solidní a stojí za přečtení

21.02.2019 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha je skvělá! A stojí za přečtení. Přečetla jsem ji za 4 dny a skoro jsem ji nepustila z rukou! V té knize nechybí skoro vůbec nic, najdete v ni romantickou zápletku, krimi, psycho, rodinné vztahy.... prostě všechno na co si jen vzpomenete. Kdyby měla autorka další knihy, tak už by byly u mě doma :D

06.07.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem si koupila na její veliké reklamy, které jsem všude viděla a určitě nelituji. Možná jsem od ní čekala něco víc, protože první kapitoly jsem musela číst trochu více s nucením, ale když se kniha rozjížděla, tak jsem ji z rukou nepustila. Jsem ráda, že není tolik psycho, protože to byla první má kniha tohoto žánru a nejsem z toho tolik vyklepaná. Určitě si přečtu od autora další knihu:)

30.06.2018