Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak tahle kniha mně opravdu pobavila. Celou dobu jsem se musela smát. Naprosto mě bavil Lenin humor a líbil se mi její přístup k životu. Rozhodně nebyla naivní. Líbili se mi její myšlenkové pochody, naprosto geniální. Za mně zatím nejlepší ze série. Těším se na Bena, doufám, že s nima se taky pobavím. :-D

12.01.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Jsem nadšená... Příběh moc pěkný a hlavní hrdinové senzační. Moc jsem se jimi bavila. Nejvíce se mi líbila Alexa a její vtipné komentáře a nebojácný přístup ke Caineovi. Její přístup k životu mi byl velice sympatický. Mrzí mě negativní komentáře k této knize, ale každému se nemusí líbit vše, že? :-)
Doporučuji.

31.08.2016 5 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Mně se kniha líbila. Byla napínavá, zajímavá. A konec... tak trochu otevřený. Nechtěla bych být v kůži hrdinky ani ve snu. Budu jí přát, aby nalezla klid.

20.07.2016 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Velice napinavy roman, ktery proste jen tak nejde odlozit.
Zprvu jsem byla pri cteni prvnich stranek zmatena, ale pak to do sebe zacalo vse zapadat a davat smysl.
Nicmene bych ocenila, kdyby to autorka nenechala tak otevrene. Skoda...
Moc se mi libil pohled Cenka a jeho dcery.

23.06.2016 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Já si prostě nemůžu pomoct a musím to napsat! Já prostě zbožňuju autorčin styl psaní z pohledu chlapů. Vtipný, trefný, drsný, sexy.... Já CHCI další knihu od této autorky. DOPORUČUJI... :-)

18.05.2016 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

V poslední době si sama říkám, zda v tom jednom okamžiku, pokud bych se rozhodla jinak, tak jestli bych byla šťastnější. Každopádně bych neměla odvahu, pokud by mi někdo navrhl, že bych se mohla vrátit a změnit tehdejší rozhodnutí.
Kniha se mi moc líbila a nutila mě k zamyšlení, že když se prostě nějak rozhodnete (ať vám to rozhodnutí přijde sebeméně nepatrné) může vás to poslat úplně k někomu jinému.

22.03.2016 5 z 5

Chci tě svést Chci tě svést Monika Knápková

Moc pěkný příběh ze života, s krásným koncem, který jsem Lucii moc přála. Ale tak trochu mi bylo líto toho zlomeného srdce.

15.03.2016 5 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

No... Co napsat o knize, která mi v závěru zničila make up? Rozhodne 5* a uz ted vim, ze na ni dlouho nezapomenu.

03.03.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Skvělé zakončení, jen by mohlo být delší. Caroline a Simona mám moc rada a těším se na další knihy od této spisovatelky.

26.02.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tato kniha dokonale zasáhla do mého života v naprosto správný čas. Úžasná, vtipná, poučná a nakonec zdrcující. Přiznávám, že na konci jsem nechtěla věřit slovům, které pan Hartl napsal. Ale i to k životu patří, že? Rozhodně doporučuji přečíst.

11.02.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha se mi velice líbila. Nevím, jestli bych řekla, že je to až tak uvěřitelný příběh (tím nechci zpochybňovat otroctví), ale tak nějak jsem občas cítila z knihy naivitu. Každopádně mě mrzí, že YOLI nebude vydávat pokračování, protože by mě celkem zajímalo, jak to bude pokračovat dál. Škoda. Moc nechápu proč nakladatelství překládá knihy, které mají navazující díly, když nechtějí pokračovat v překladech...

08.02.2016 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Po roce jsem dostala chuť si opět přečíst tuto skvělou a vtipnou knihu. A opět mně nezklamala. Doufám, že se již brzy dočkáme slibovaného příběhu o Míši a Miloňovi. Už se těším...

03.02.2016 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Tak tento díl je bezkonkurenčně nejlepší z celé série. A to nejen tím krásným konce... Celkově byla kniha napínavá, překvapující, sexy a konečně spolu začali CaR mluvit.

31.01.2016 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Nemůžu si pomoct, ale během četby jsem měla pocit, že se koukám na nějakou telenovelu. Každopádně napínavou a plnou zvratů. Asi neodolám a přečtu si i další díl. :-D

21.01.2016 4 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

No páni... Moc jsem si od knihy neslibovala kvůli hodnocení zde, ale naprosto mě dostala. Líbil se mi styl psaní, Maise i další postavy ( včetně pana učitele :-) . Líbil se mi i napínavý konec a přiznávám, že jsem si myslela, že to skončí jinak. Jo, fakt super. Stojí za to si ji přečíst, rozhodně je o něco jiná než mnoho dalších romantických knih.

12.12.2015 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Miluju vtipné romantické knihy a tady jsem se smála a culila snad celou knihu. Tucker píše senzačně.

02.12.2015 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

A mě se snad líbila ještě víc než Bouřlivák.

27.11.2015 5 z 5