Ruouss Ruouss komentáře u knih

Analfabetka mě snad bavila více než Stařík. Vtipná, nečekané zvraty děje a osudy postav, to jen jen malý výčet z této knihy. Musela jsem ji přečíst jedním dechem. Vřele doporučuji každému :).

15.01.2015 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opravdu velmi dobře napsané. Myslela jsem, že po Svědkyni ohně už to nemůže být lepší. Omyl! Velice dobře napsaný díl. Přečetla jsem ji jedním dechem.

22.01.2017

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Prve jsem viděla film a můžu říct, že kniha se mi líbila mnohem více. Velice mě to překvapilo, že tomu bylo tak. Velice dobře se četla. Zmínky o přírodě, boji sebe sama a s přírodou. Doporučují přečíst! :)

19.02.2016 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Opět skvělá oddechovka, ale popravdě Nabíječ se mi líbil víc. Připadal mi více vtipnější :), ale ráda si ještě něco od autorky přečtu.

05.12.2014 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Skvělá oddechová knížka :) Přečetla jsem ji velmi rychle a dokonce jsem ji četla již víckrát. Jediné co bych vytkla byly ty "očka", ale to se dá skousnout, předčili to vtipné momenty a chemie :)

12.08.2014 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Jedním slovem - vynikající.

09.07.2017 5 z 5

Smysl pro humor v této knížce? Prostě k nezaplacení :D Od nepolitického rázu až k alkoholu... prostě pecka :)

05.12.2014 5 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Pop předchozích dílech jsem opět čekala, že tuto knihu přečtu jedním dechem. Ale opak byl pravdou- velmi mě tento díl zklamal. Přišlo mi, že tento díl nějak začala a nějak skončil. Mám z toho velmi smíšené pocity. Ovšem je pravdou, že pna Gordon píše velice čtivě. Asi i proto jsem knihu dočetla.

19.01.2016 2 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Opět musím souhlasit s výše uvedenými komentáři. Skvělá odpočinková kniha u které se nejen zasmějete. Pro mě zatím nejlepší ze série, no uvidíme jak bude autorka dále pokračovat :).

06.02.2015 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Parádní knížka, ve které je a přitom není typický román :). Velmi dobře se mi četl a už se těším na pokračování :)

05.12.2014 5 z 5