Richelle Richelle komentáře u knih

Diamantový dvor Diamantový dvor Richelle Mead

Strašně moc jsem si tu knihu oblíbila. Psaná tak krásně a zajímavě! Bohužel jsem tu knihu přečetla až moc rychle, jak je mím stylem. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Richelle Mead me opět mile překvapila a za to děkuji.

05.03.2017

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Neobvyklý děj knihy mě velice zaujal. Postavy Mae a Justina si s přibývajícími stránkami získávaly moje srdce. Naprosto mě zaskočilo rozhodnutí Mae na konci. Přiznávám, že jsem si konec vysnila trochu jinak. Právě takové zakončení knihy jsem nečekala a jsem z něho trochu zklamaná. Jinak se čte dobře. O trochu lepší než první díl.

05.03.2017 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Knihu jsem četla už několikrát a asi ještě párkrát číst budu. Příběh jsem si zamilovala hned na poprvé. Strašně moc jsem si oblíbila tento svět. Krásný děj, který mě zcela pohltil. Perfektní kniha k maturitě.

04.03.2017

Továrna na Absolutno / Krakatit Továrna na Absolutno / Krakatit Karel Čapek

Nevím proč, ale Karel Čapek mi moc nesedí. Četlo se mi to špatně, nebavilo mě to. V některých částech je to zbytečně zdlouhavé. Už bych si tady tu knihu víckrát nechtěla přečíst.

04.03.2017 2 z 5

Sbohem, armádo! Sbohem, armádo! Ernest Hemingway

Zajímavý děj, ale četla jsem lepší díla od autora. Kniha mi přišla zdlouhavá.

28.02.2017 2 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Miluji celou sérii, ale tento díl mě rozhodně zaujal nejvíce. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, za jeden den přečtená. Dimitrije naprosto zbožňuji. ❤

25.02.2017 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Další kniha od Richelle Mead a mohu říci, že dost úspěšná. Ponořila jsem se plně do děje. Jako vždy jsem měla problém se odtrhnout od čtení. Četla jsem několikrát a přesto mě kniha velice naplňuje.. obzvláště konec.

11.12.2017 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Rozhodně mě kniha velice zaujala. Od Richelle Mead miluji vsechny knihy a ani tato kniha nezměnila můj názor. S nadšením jsem četla další a další stránky. Bohužel konec nastal příliš brzy.

29.10.2017 5 z 5

Velká záchranná akce Velká záchranná akce Thomas Brezina

Pro malé dívenky je kniha super.

26.10.2017

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Poprvé jsem knihu četla na základní škole, ale tou dobou jsem některá místa zcela nepochopila. Až potom na SŠ, jako maturitní četba, mě kniha oslovila. Přesto pro mě byla kniha místy nepochopitelným utrpením. Některé stránky jsem musela číst přinejmenším 2x. Úžasné dílo! Doporučuji..

Jak vyčarovat superkluka Jak vyčarovat superkluka Thomas Brezina

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

Kouzla začínají! Kouzla začínají! Thomas Brezina

Naše totálně ujetá rodinka Naše totálně ujetá rodinka Thomas Brezina

Pozor, ten pes čaruje! Pozor, ten pes čaruje! Thomas Brezina

Ségra, ty jsi hvězda! Ségra, ty jsi hvězda! Thomas Brezina

Trable s koštětem Trable s koštětem Thomas Brezina

Od knihy jsem očekávala více. Když to srovnám s ostatními knihami od autora, tak mi kniha připadá mírně nudná.

21.10.2017 2 z 5

Medvídek Pú a obří včely Medvídek Pú a obří včely Walt Disney

Klasika pro menší děti. Ukázka toho, že kamarádi jsou důležití.

21.10.2017 4 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Musela číst na základní škole. Knihu jsem si celkem oblíbila, proto jsem po ní sáhla i o několik let později na střední škole.. jedno z maturitních děl. A za spoutu let knihu přečtu naposledy. Pak ji předám dál, aby se z ní mohl radovat i někdo jiný.

Ty kluci jsou fakt šílený Ty kluci jsou fakt šílený Thomas Brezina

Knížka je pro takový ten ''teleci'' věk super.

Ségry v průšvihu Ségry v průšvihu Thomas Brezina

Je to hodně dlouho, co jsem knihu dostala do ruky a měla možnost si ji přečíst. To období mého života se mi kniha zamlouvala. Měla jsem ráda i ostatní knihy od autora.