Richard Hrob Richard Hrob komentáře u knih

Atlas českého fotbalu od roku 1890 Atlas českého fotbalu od roku 1890 Miloslav Jenšík

Tady nemůžu jinak, než dát 5*. Krásné provedení, množství fotek a grafů, různých historických tabulek a srovnání. Tvorba knihy musela být opravdu mravenčí práce. Super počin.

Coupe du monde – Francie '98 Coupe du monde – Francie '98 Pavel Skramlík

Krásná kniha, plno vzpomínek. Velmi dobře a přehledně uděláno. Velké množství krásných fotografií. Přepadla mě nějaká fotbalová nostalgie. 5*

Český fotbal 1901/2001 Český fotbal 1901/2001 Jaroslav Šálek

Super kniha. Velké množství krásných fotografií a vzpomínek na úspěchy našeho fotbalu. Dávám 5 hvězd.

Fotbal - vášeň 20. století Fotbal - vášeň 20. století Milan Macho

Jó,za mě super..... Hodně dobře udělaná kniha..... 5*

Dvě minuty mistry světa Dvě minuty mistry světa Luboš Beniak

Jo, rád na tuhle stříbrnou partu vzpomínám. Ten úspěch vznikl,tak jakoby nečekaně. Tato kniha přináší příběhy těch hráčů, jejichž kariéra se i po takovém úspěchu trošku zasekla. A bohužel,je tam dost slávistů.... Knihu hodnotím jako velmi dobře udělanou. Hezky jsem si pročetl. 5*

26.02.2024 5 z 5

Československý fotbal v číslech a faktech Československý fotbal v číslech a faktech Luboš Jeřábek

Jó,tohle je super kniha. Každý, kdo miluje fotbal a statistiky tohoto sportu, by ji měl znát a mít ve svém archívu. Za mě 5*

Zápisky z lochu Zápisky z lochu Ken Kesey

Nooooo, tak jako jo. Tohle jsem si přečíst chtěl a taky jsem to udělal. Líbilo, nemám co vytknout. 5*

Domů Domů Jakub Deml

Jo, prostě klasika,Deml. Toho musíte buď milovat, nebo vás jen tak ťukne.... 5*

Český snář Český snář Ludvík Vaculík

Jo, tohle mě bavilo. Dobře se četlo, když člověk trošku zná, a ví, dokáže si poskládat dobové reálie, tak je to dobré čtení. Knihu jsem dlouho oddaloval, ale jsem rád, že jsem se k ní dostal. Za mě 5 hvězd....

Pranýř Pranýř Michael Winkler

Jo tohle mě bavilo. Zajímavé čtení, které rozhodně není pro každého. Přináší spoustu nových pohledů na dějiny . Já dávám 5 hvězd.

Muž bez vlastností Muž bez vlastností Robert Musil

Tak tohle je takový můj nadlidský úkol. Knihu jsem několikrát číst začal,ale pak ji zase na chvíli odložil. Skutečně velmi obtížné čtení. Ale patří mezi největší světová díla. Ale za sebe dávám 3*

28.01.2024 3 z 5

S pozdravem síle zdar Gustav Frištenský S pozdravem síle zdar Gustav Frištenský Břetislav Ditrych

Pro mě taková příjemná četba. Dobře se četlo, zajímavý životní příběh téhle české sportovní legendy. 5*

V úloze mouřenína V úloze mouřenína Emanuel Moravec

Moravec je takovou rozporuplnou postavou našich dějin. Ale nic není černobílé. Myslím, že milovníci dějin knihu ocení. Já dávám 5 hvězd.

Faust Faust Johann Wolfgang Goethe

Tohle je prostě klasika. To by měl znát každý... 5*

Druhá republika Druhá republika Václav Junek

Velmi dobře udělaná kniha. Rozbor dějin den po dni. Super. 5*

Fotbal zezadu - Jan Stejskal Fotbal zezadu - Jan Stejskal František Jenčík

Knížku jsem přečetl jedním dechem. Stejskal je kluk od nás z Moravy, prosadil se ve Spartě poté v Anglii a závěr kariéry strávil v mojí milované Slavii. Takže pro mě povinná četba. Dobře, čtivě napsáno, množství fotek, takže dávám 5 hvězd.

28.01.2024 5 z 5

Hřbitove, hřbitove, zahrado železná Hřbitove, hřbitove, zahrado železná Martin Lang

Velmi sympatická kniha. Mnoho informací a spousta krásných fotografií. Ve svém povolání se s tímto druhem funeralniho umění setkávám velmi často i zde u nás na Blanensku. Za sebe dávám 5*

25.12.2023 5 z 5

Decibely nad Brnem Decibely nad Brnem Petr Gratias

Za sebe dávám 5 hvězd. Velmi dobře udělaná kniha,mnoho informací, velké množství fotek a hlavně obsáhlé informace o kapelách a průkopnícich rocku v Brně.

25.12.2023 5 z 5

Dvojitá tma Dvojitá tma Jiří Ohrenstein

Dávám 5 hvězd. Myslím, že tvorbu tohoto autora by měl znát každý.

09.12.2023 5 z 5

Sen ve snu Sen ve snu Edgar Allan Poe

Poe, toho člověk buď miluje,nebo ho jen tak lehce potká. Miluju jeho věci, on je prostě ( ať už životem, či tvorbou) rozervanec a dekadent...

08.12.2023 5 z 5