rfa rfa komentáře u knih

Ani tentokrát příběh od p. Gounella nezklamal, ba naopak. Je to krásný, svěží příběh plný moudrostí, který má každému čtenáři co předat, za což mu tímto srdečně děkuji.

13.07.2014 5 z 5

Prodavač snů Prodavač snů Augusto Cury

Výborný příběh o nalezení " obyčejné " lidské duše v dnešní zrychlené a necitlivé době. Rád se nechám tímto příběhem inspirovat.

15.06.2014 5 z 5

Muž, který chtěl být bohatý Muž, který chtěl být bohatý Mark Fisher

Návod pro naplnění všech našich přání.
Krátký a přesto velmi poučný příběh o hledání toho, co nám chybí.

30.12.2013 5 z 5

Poselství pro Kmen mnoha barev Poselství pro Kmen mnoha barev Kiesha Crowther

Záměrem této neobyčejné knihy je nastartování procesu rozpomenutí se, kým ve skutečnosti jsme.

10.11.2013 5 z 5

První kniha od p. Lustiga, kterou jsem nyní dočetl. Silný lidský příběh na pozadí smutného období lidských dějin. Doporučuji.

29.09.2013 5 z 5

Já jsem Já jsem Marta Foučková

Druhý díl k pochopení toho, co si přinášíme z minulých životů do těch následujících.
Jak vše spolu souvisí.

14.07.2013 5 z 5

Jsem Jsem Marta Foučková

Velmi dobře napsaná kniha k pochopení karmy ( příčin a následků ). Mohu jen DOPORUČIT !!!

14.07.2013 5 z 5

Přestaňte být hodní, buďte sami sebou Přestaňte být hodní, buďte sami sebou Thomas d’ Ansembourg

Praktické návody k nenásilné komunikaci tzn. prožívání vztahů v úctě k sobě samému i okolnímu světu.

06.07.2013 5 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Jednoznačně tuto knihu doporučuji. Pokud se pro ní rozhodnete, tak může obohatit muže, ale i ženy.

09.06.2013 5 z 5

Važte si sami sebe Važte si sami sebe Patricia Spadar

Čtivá, doplněná příběhy s možností změn pro každého, kdo se chce mít více rád.

04.06.2015 5 z 5

Šaolin - Nemusíš bojovat, abys zvítězil Šaolin - Nemusíš bojovat, abys zvítězil Bernhard Moestl

Kniha z oblasti osobního rozvoje. Vždy na jednom nebo více příkladů ze života je nám ukázána a vysvětlena cesta k dokonalejšímu zvládání životních situací.
.........Moudrý se učí z chyb jiných a hlupák z vlastních...........................

11.01.2015 5 z 5

Muž, který se zřekl peněz a přežil Muž, který se zřekl peněz a přežil Mark Boyle

Detailní pohled mladého muže na život bez peněz během jednoho roku ve Velké Británii.

02.01.2015 4 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Perfektní, strhující a zároveň pravdivá analýza konzumního života v naší společnosti. Je ukázána jako nemoc, která zasáhne poklidný život amazónských indiánů. Rozhodně doporučuji. S chutí si přečtu další knihu od tohoto autora.

04.07.2014 5 z 5

Ježíš Ježíš Walter Wangerin

Příběh, který jsem doposud znal jen z televizního zpracování.
Panu Wangerinovi se podařilo napsat poutavý román o životě Ježíše.
Díky za něj.

19.04.2014 5 z 5

Cesta Davida Pondera Cesta Davida Pondera Andy Andrews

Velmí poučná, čtivá a zároveň né moc obsáhlá.
Radost číst tyto knihy. Díky za ní !

23.12.2013 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Své zdraví a šťastný život máme jen ve svých rukách.

13.10.2013 5 z 5

Mystická cesta ke kosmické síle Mystická cesta ke kosmické síle Vernon Howard

Zde se seznámíte, jak postupovat na své mystické cestě. Doporučuji všem zájemcům o esoteriku.

30.09.2013 5 z 5

Návrat k přítomnosti Návrat k přítomnosti Miloslav Choc

Příběh lásky a bolesti, která se odehrála v období rozpadu Byzantské říše.
Kniha nejen popisuje tyto události, ale také se zamýšlí nad smyslem lidského života a osudem předurčené existence.

28.08.2013 5 z 5

Největší zázrak na světě Největší zázrak na světě Og Mandino

Po přečtení této knihy se změní váš život, který již nebude stejný jako předtím.
Změní se váš dosavadní náhled na svět a lidi kolem vás.

24.08.2013 5 z 5

Dvanáctý anděl Dvanáctý anděl Og Mandino

Jedná se o hodně působivou knihu pro všechny ty, kteří potřebují " nakopnout " k dalšímu pozitivnímu životu.

24.08.2013 5 z 5