Já jsem

Kniha je zaměřena na poznání vyšších světů a ukazuje, jak hluboce souvisí všechno se vším a jak se každá bytost musí snažit nejen splnit svůj úkol zde na Zemi, ale uvědomit si i svůj vztah k celému vesmírnému Bytí v lásce a moudrosti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62435/ja-jsem-r0W-62435.jpg 4.680

Kniha Já jsem

senbja

Tady mohu jen zopakovat, co jsem napsala ke knížce Jsem a obě knihy vřele doporučit. Na Zemi se mi velmi líbí, určitě se mi podařilo udělat spoustu "dluhů", které potřebuji splatit a nepoznala jsem věci, které se potřebuji naučit. Ráda se vrátím, stejně jako už tolikrát před tímto životem, ale tentokrát poučenější, že JÁ JSEM neznamená sobectví, ale JEDNOTU.

kirsten6214
18.09.2020

Po přečtení se budete bát v duchu i zaklít, aby vám to náhodou karma nespočítala.
Kniha se ke mně dostala náhodou a já ji stejným způsobem odložím a pošlu dál. Třeba se dostane ke správným lidem a ti knihu pošlou k dalším lidem a nakonec se budeme mít všichni rádi a budeme se k sobě chovat hezky. Jo, to by fakt bylo hezký.

knihyKeMne
05.07.2020

Místy máte pocit, že čtete první díl (Jsem), a hle v závěru nám autorka vysvětlí, že původně mělo jít o jednu knihu. Je tedy podobná, ale jaksi rozšiřující. Karma a nahlížení do minulých životů zde má stále velký prostor, i téma výchovy potomků je opět zdůrazněno. Jistým bonusem jsou informace, které autorka během terapií od klientů získala, ale jsou spíš zajímavé než pro nás nějak významné, tedy takové to "co se jinam nevešlo" (staré civilizace včetně funkce pyramid, teorie vesmíru, nebo jaké to je v době mezi dvěma životy).

Co je ale hodně dobré, je cesta, kterou nám autorka ukazuje. Komentuje určité možné způsoby našeho hledání (meditace, vedení od guruů, horoskopy) a konkrétně upozorňuje, na co si dát pozor. Hlavně bacha na netrpělivost. A tak se kniha může stát příručkou k hodnotnému životu každému, kdo hledá.

Co se týče metody, kterou používá, tedy regresní terapie, víte, i kdyby si ty minulé životy jen vymýšlelo naše podvědomí, důležité je, že lidé pochopí svůj problém a dostanou sílu k tomu, jít životem s odhodláním dál. Já bych do toho určitě šla.

sissina
11.08.2019

Poznani

Rikitan
22.04.2019

Tato kniha mě velmi zaujala, i když si nemyslím, že vše o čem se v ní píše je tak jak popsáno. Každý má vlastní rozum. Ale leccos jsem pochopil. Určitě to za přečtení stojí.

medvedice3
27.12.2018

Kniha pro duchovnů růst.

Girasol
31.12.2017

Tuto knihu jsem přečetla už kdysi velmi velmi dávno a vedle knih od mého oblíbeného amerického spisovatele Raymonda Moodyho, mne jen utvrdila v tom, že skutečně existuje život po životě. PhDr. Marta Foučková velmi krásně a citlivě líčí osudy různých rodin a jejich karmické provázání. Také jsem přečetla i knihu "Jsem" od téže autorky. V brzké době se opět k těmto knihám vrátím. Za mne dávám pět hvězdiček a děkuji autorovi - autorům těchto stránek - této databáze, že si člověk zde může oživit vše to, co kdysi dávno četl a přečíst si i komentáře ostatních lidí.

JosefHorák
21.06.2017

Děkuji paní Foučkové za její práci. I za to že si udělala práci navíc a sepsala své zkušenosti pro naše poznání.
Děkuji za její knihy