radus3723 radus3723 komentáře u knih

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Příběh, který kniha vypráví je tak trochu kýčovitý, nicméně na oddech po zkouškovém období je to četba jak dělaná.:-)

03.02.2016

Jak se z toho nezbláznit Jak se z toho nezbláznit Steve Taylor

Zajímavý úhel pohledu. Líbilo se mi, jak autor problém uspěchanosti a vnitřního chaosu popsal, nabízená řešení, ale nejsou ničím převratným...

26.11.2015 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Knížka, která splnila to, co jsem očekávala a ještě trošku navíc...Je v ní spousta nadhledu, vtípků, ale i návodů, jak žít v klidu a míru nejen s ostatními, ale i sám se sebou. Rozhodně můžu doporučit!

26.11.2015 5 z 5

Ekonomie dobra a zla Ekonomie dobra a zla Tomáš Sedláček

Upřímně, čekala jsem víc, ale i tak mě kniha donutila nad spoustou věcí přemýšlet. možná se k ní v budoucnu vrátím.

08.10.2015 3 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha je zajímavá. Líbí se mi vysvětlování pomocí vtipných obrázků a nákresů. Ačkoli jsem jí přečetla dvakrát, tak stále je pro mě obtížné aplikovat většinu věcí do praxe...tak snad do třetice :-)

16.08.2015 4 z 5

skvělé vyprávění plné nečekaných zvratů :-)

07.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Když už jsem si myslela, že situace nemůže být absurdnější, byla jsem vždy překvapnená :-) Rozhodně doporučuju

29.04.2015 5 z 5

Julietta Julietta Donatien Alphonse François de Sade

prasárnička

29.04.2015 3 z 5

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Zvěrolékař mezi nebem a zemí James Herriot (p)

hezké počtení

11.11.2014 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Myslím, že mi změnila život

04.09.2014 3 z 5