radka.csemi radka.csemi komentáře u knih

Artemis Artemis Andy Weir

Super kniha, velmi dobre se cetla, libily se mi technicke pasaze propojene s popisem problemu nevybourene divky zasazene do mesta na Mesici, tesim se na dalsi knihy od A. Weira

27.08.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kniha mě moc bavila a to detektivky jsem nikdy nečetla. Do čtení jsem se pustila po shlédnutí filmu Sněhulák, který mě zaujal natolik, že jsem si řekla, že bych si o Harrym přečetla víc knih. Začala jsem jeho první a chci se držet číslování a díly nepřeskakovat. Ze začátku chvíli trvalo než se děj trochu rozjel a já se do něj vžila, ale nakonec byla kniha do konce napínaváa skvělá. Těším se na další.

28.03.2018 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Skvělé čtení, u celé knihy jsem se bavila a vůbec mě nenudila i přes různé technologické popisy

06.02.2018 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

knihu jsem četla několik měsíců, dle popisu jsem se na ni těšila, ale dost mě nudila, vůbec mě nelákala ke čtení a konec byl předvídatelný a nudný, téma zajímavé ale mělo být lépe zpracované, nechápu jak se mohla dostat mezi bestsellery

11.01.2018 2 z 5

Celá série se naprosto skvěle čte. Po kompletu Silo zatím má nejoblíbenější série s postapokalyptickým tématem.

12.01.2018 5 z 5

Do švestek jsme doma Do švestek jsme doma Martin Nekola

kousek našich dějin podaný moc hezkým způsobem

08.02.2019 4 z 5

Mráz a hry Mráz a hry Jan Hlávka

Skvele pocteni

20.01.2019 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

skvělý další vesmírný příběh a propojení s hrdiny z prvního, četlo se mi jedním dechem, už se moc těším se na třetí díl

03.12.2018 5 z 5

Tenký led Tenký led Jan Hlávka

skvělé pokračování

30.01.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pokud vezmu jen jako přepracování Macbetha pak je to skvělé. Bez přihlédnutí k novému pojetí příběhu Macbetha, tak je to kniha hůř čitelná, hodně temná a depresivní.

24.07.2018 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Četla se dobře i když jsem čekala asi víc napětí a vzrušení. Ale to mě určitě potká v dalších knihách HH.

24.07.2018 4 z 5