Tenký led

Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský král Georg Talminis. Na Menabaranu si zatím Avrian Dann upevňuje svou moc, s velkorysou podporou sil, o kterých netuší skoro nic, zatímco Nikola a Natalie Vanbergovy prchají na lodi Darrena Iversona z planety. V patách však nemají jen policii, a Newell se jim může namísto bezpečného domova stát vražednou pastí. V úvodní knize cyklu Algor bylo rozehráno mnoho her. Nyní poznáme, na jak tenký led se všichni hráči vydají, ať už chtějí či nikoliv – i to, pod kým z nich se nakonec prolomí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229897/algor-tenky-led-Gue-229897.jpg 4.8160

Algor 2.

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Brokilon

Kniha Tenký led

michal3736
14.12.2020

Trošku mi to trvalo než sem se začetl a mezitím přečetl spoustu jiného, ale rozhodně nelituji a kniha po začteni byla lepší než první díl. Rozhodně budu pokračovat v dalším což určitě bude lepší. Za mě nejvíc části na Algoru a doufám, že jim teď ukážou s kým si zahráli...

czpilar
02.10.2020

Tohle byla ale jízda i přes to, že kniha má o 200 stránek více než předchozí díl. Parádní děj, ale stále se mi nejvíce líbí Algor. A hlavně konec knihy dal smysl jejímu názvu.

Alixon
13.08.2020

Tohle bude složitější. Druhý díl má o 200 stránek víc a to je podle mě chyba. Těch 200 stránek je cítit a občas je to prostě uměle natahovane. Některé postavy jsou navíc a být tam nemusely. Některým důležitým se zas nedostává místa..To je ale většinou úděl 2 dílu v sérii.
I tak je to ale zase jízda a jaká! 4 světy / 4 velké story.. Těším se na 3 díl. Kdybych byl spravedlivý, tak dám 4 hvězdy, ale že jsou to Češi a že jsem se vlastně až tak moc v té vatě nenudil dám +1. Doufám že v příštím díle se tento neduh nebude opakovat, protože 1 díl byl famózní..

Affares
08.06.2020

Děj nabírá na obrátkách, zvraty jsou velice silné a vždy překvapí. Líbí se mi nepředvídatelnost a přitom jasná propracovanost. Druhý díl postupně odkrývá hlubší intriky a velkou politiku, která naopak dopadá na každého občana. Zamyslete se, co který svět a jeho politika vlastně reprezentuje. Rozhodně se těším na třetí díl.

Ryorka
22.05.2020

Shledávám tento díl neméně zábavným jako první.

Schary
11.05.2020

První díl byl super, ale tento je ještě lepší! Kniha mě chytla a nepustila, mělo by na ní být napsané NÁVYKOVÉ :) Na české poměry výborný sci-fi počin. Nejvíc se mi líbila zápletka na Algoru a to oťukávání Viktorie a Císaře. Jdu číst třetí díl....

ydnac
23.03.2020

Úžasné!!!!! Ještě lepší než 1.díl :-) Nejradši mám Algor, ale ostatní jsou taky super. Děj je napínavý, někdy vtipný, smutný, dojemný, drsný, překvapivý, a nenechá vás odpočinout. Já tedy nechtěla ani přestávat číst:-) Nemůžu se dočkat až se dám do třetího dílu. Doporučuji!!!!

Tamten
25.02.2020

Pokračuje ve stejném tempu jako první díl - trochu pomalejší rozjezd a od půlky velmi svižné a napínavé.