Tenký led

Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský král Georg Talminis. Na Menabaranu si zatím Avrian Dann upevňuje svou moc, s velkorysou podporou sil, o kterých netuší skoro nic, zatímco Nikola a Natalie Vanbergovy prchají na lodi Darrena Iversona z planety. V patách však nemají jen policii, a Newell se jim může namísto bezpečného domova stát vražednou pastí. V úvodní knize cyklu Algor bylo rozehráno mnoho her. Nyní poznáme, na jak tenký led se všichni hráči vydají, ať už chtějí či nikoliv – i to, pod kým z nich se nakonec prolomí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229897/algor-tenky-led-Gue-229897.jpg 4.8122

Algor 2.

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Brokilon

Kniha Tenký led

ydnac

Úžasné!!!!! Ještě lepší než 1.díl :-) Nejradši mám Algor, ale ostatní jsou taky super. Děj je napínavý, někdy vtipný, smutný, dojemný, drsný, překvapivý, a nenechá vás odpočinout. Já tedy nechtěla ani přestávat číst:-) Nemůžu se dočkat až se dám do třetího dílu. Doporučuji!!!!

Tamten

Pokračuje ve stejném tempu jako první díl - trochu pomalejší rozjezd a od půlky velmi svižné a napínavé.

AVmagix

Vynikající série. Jan Hlávka je opravdu Pan spisovatel. Obsáhlý svět, výrazné osobnosti, zajímavé světy a vše dohromady to krásně ladí. Po přečtení celé série si zcela jistě dám repete. Netuším jakou měrou se podílela Jana Vybíralová, ale jako série luxusní čtení. Space opera jak má být...

Valenis
27.12.2019

Skvělé pokračování, velká spokojenost.

Pivoňka12
03.11.2019

Netuším, jak velký podíl na psaní mají tito dva spisovatelé, ale krásně jim to funguje. Sice je zde velké množství postav, ale děj je přehledný a i když přeskočíte do jiného světa, okamžitě to poznáte. U čtení jsem se nenudila a krásně si to užívala. Vřele doporučuji a hned se vrhám na další knihu.

Ingenír
29.07.2019

Famózní pokračovaní světa Algoru. Pan Hlávka je borec a se svými postavami to prostě umí. Opět vše krásně přehledné, čtenář se neztrácí v ději a hlavně zde nejsou žádné nudné pasáže. Tleskám. Perfektní space opera.

Abia
14.07.2019

Měsíční pauza mezi prvním a druhým dílem se projevila. Nemohla jsem se zorientovat ve jménech postav, ale rychle jsem se do toho dostala. Naštěstí jsem si poučená vzala z knihovny i třetí díl, tak se nebude opakovat čekání a prodleva.

Pokračování je skvělé, pořád chcete vědět, jak to bude dál a tak čtete a čtete a čtete. Má to hodně stánek a nudit se nebudete. Jen to trochu přitvrdí, co se týká násilí a mrtvol, při popisech toho, co následuje po plese, jsem už byla trochu mimo. Konec vše napravil a vzhůru na další díl. Docela mě mrzí, že už je poslední....

joshuagrey
03.06.2019

Takhle nejak si predstavuji dokonale pokracovani. Vse ma spad, dialogy famozni, pres velky rozsah stran zadna zbytecna omacka, vsechny pribehy paradne otevrene a ten zaver byl neskutecny. Pan Hlavka a pani Vybiralova maji muj respekt, absolutne jsem necekal, ze by tahle serie mohla byt tak dobra. Pokud si pribeh udrzi uroven, tak se mame jeste na co tesit :)