Radimka Radimka komentáře u knih

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Začátek /asi 300 stran/ docela nuda a ztrácení se v postavách. Od okamžiku, kdy se hrdina dostal do vězení, tak to dostalo spád a grády. Posledních 50 stran zase trochu otrava a plno věcí mi připadalo nevysvětlených. Ale možná jsem to četla moc dlouho.

Tři v háji Tři v háji Michal Viewegh

Četla jsem v nemocnici a vůbec nevím, o čem to bylo. Každej chvilku tahal pilku a nic moc.

08.10.2023 1 z 5

Tři týdny ... a navždy sbohem Tři týdny ... a navždy sbohem Charles James Box

Z docela slibného začátku se vyklubal dost naivní příběh s plytkými postavami a hodně nízké úrovně. Autor si mohl aspoň zjistit, co je schopné dělat dítě v 9 měsících, když o něm píše. Škoda, mohlo to být dobrý.

08.10.2023 2 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Četla jsem ji na střední škole a i když si moc nevybavuju děj /vlastně jen návrat z války a sanatorium pro nemocné tuberkulózou/, zůstal ve mně pocit něčeho hodně silnýho. Jo a zajímalo mě, jak chutná calvados.

08.10.2023 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Nechápu to hodnocení. Nevadí mi literatura pro ženy, ale tohle byla srágora, kdy už na začátku bylo jasný, jak to dopadne.

Třetí přání Třetí přání Robert Fulghum

Mne kniha nezaujala, je na mne moc esoterická a filosofická.

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

No jako se bát? Nevím čeho. Byla to docela nuda, i když to začalo docela slibně. Opakoval se stále stejný motiv, nikdo mi moc k srdci nepřirostl a vůbec to bylo takový neslaný nemastný.

Totální chaos Totální chaos Jean-Claude Izzo

Detektivka, která byla zfilmovaná s Delonem v hlavní roli. Výborná atmosféra marseillského podsvětí, kde minulost dostihla přítomnost.

Tony & Susan Tony & Susan Austin Wright

Ze začátku mi to přišlo jako dobrej nápad, kniha v knize. Mělo to i napětí a atmosféru. Docela dobře ukázano, jak se ze slušnýho člověka může stát krvelačný zvíře. Ale něco tomu chybělo, možná byl pro mne nejasný závěr. Viděla jsem i film, ale taky mi to moc nepomohlo.

08.10.2023 2 z 5

Tomu málo, tomu nic Tomu málo, tomu nic Irwin Shaw

Sága jedné americké rodiny. Četla jsem ji dávno, ale pamatuju se, že se mi dost líbila.

08.10.2023

Tomu dala, tomu víc Tomu dala, tomu víc Irwin Shaw

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Některý český knížky pro mne mají takovou zvláštně nostalgickou atmosféru a tohle je jedna z nich. Knížka o holce, který život nadělil víc než mohla sama unést a hodně ji to poznamenalo. Chová se dost asociálně. V některých popisech jejího vztahu s mámou jsem se našla.

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

(SPOILER) Před spaním dobrý. Hezky se to četlo, ale děj mě teda fakt nechytl, dost nuda a úplně přitaženej za vlasy - transplantace srdce synovi od osudové lásky úplná náhoda. Koukala jsem i na film a ten samej pocit ....

08.10.2023 2 z 5

To chce jen klid a zhluboka dýchat To chce jen klid a zhluboka dýchat Alena Hrachovcová

Místy vtipná, místy smutná knížka ze života maminky Kateřiny Hrachovcový. Žádná bomba, ale je to milý.

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Kvalitně napsané, příběh zvláštní. Všichni se snažili, ale přesto to k ničemu dobrému nevedlo.

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Mně se to moc nelíbilo. Byl to takový promotanec, ale začínalo to docela slibně. Nakonec koncept zub za zub byl dost přitažený za vlasy. A do toho to dorazila trochou mystiky.

Testománie Testománie Jana Horáková

Testy jsme dělaly s Kačkou v nemocnici. Na to bych ráda zapomněla, ale zabavilo nás to a člověku se trochu rozšíří obzory.

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nejsem tak nadšená jako jiní, ze začátku mi to přišlo hodně rozvleklý, ale ke konci to nabralo grády. Co se nedá upřít, je skvělý vykreslení postav a atmosféry - špína, hnus a spousta šílenství. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo a proč. Musím se podívat i na film. Tak film nic moc a bez přečtení knihy bych kolikrát vůbec nevěděla, o co jde. Jen Ch. Theron to tam moc slušelo.

Tampa Tampa Alissa Nutting

Knížka o deviantní učitelce, kterou přitahují 14tiletí kluci. Úča jde doslova přes mrtvoly a její sobeckost a sebestřednost je neskutečná. Začalo mě to bavit až v poslední třetině, do té doby to byla úchylná erotická nuda.

Tak trochu úžasní Tak trochu úžasní Dawn French

Tak trochu nudní. Kdybych si ji koupila, litovala bych.