Popik Popik komentáře u knih

Psáno za jízdy Psáno za jízdy Nina Křehotová

Krásná kniha k zamyšlení plná emocí. Zanechá v člověku víc než kdejaká kniha osobního rozvoje... Jednu větu mám stále v hlavě: "vztah není závislost"

16.12.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Vy mě chcete dostat do nějaký schízy nebo co... :) Fajne

06.08.2019 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Tahle knížka zůstane mezi těmi o které budu mluvit a budu ji posílat dál.

19.06.2017 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Líbilo moc. Jen mi přišlo až pohádkové jak rychle se John pro ono učení nadchl. :)

13.10.2016 4 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Po přečtení první knihy od autorky Dům ozvěn která byla úžasná, trošku zklamání. Je pravda, že Erskinová i v této knize dokázala velice dobře vyvolat napětí, tajemno a strach, ale kniha se mi hrozně vlekla. Měl jsem pocit že tam jen každá fůrt někam chodí, pije whisku a kouše se do rtu. Byt poloviční tak jde hodnocení nahoru. Rozhodně jsem na paní Erskinovou nezanevřel.

16.06.2016 3 z 5

Mniši a já Mniši a já Mary Paterson

Příjemná kniha a popis pobytu v budhistickém klášteře. Našly se pasáže které mě trošku nudily ale jinak celkově hodnotím kladně.

16.06.2016 3 z 5

Jak Tvarytmy tak Ze Mě, se mi četlo moc hezky a vzal jsem si z nich co jsem potřeboval...

16.02.2016 5 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Krásné... :) už se těším když poprvé se zetmy vynořím přesně před Vánočními svátky :)
U příběhu dcery, matky a objetí se mě zmocnil tak hezký pocit, že jsem s né zrovna suchým okem vystoupil z autobusu a zbytek došel pěšky x)))

02.11.2015 5 z 5

Mrazivý dech starých časů Mrazivý dech starých časů Stanislav Brabec

Fajn tajuplný příběh z dob hradů a rytířů na českém území. Byl jsem mile překvapen a teď když jsem si pořídil čtečku jsem si mohl stáhnout i první díl Prokletí z mlh.

10.08.2015 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Příběh super, dokonce jsem se i párkrát v noci bál x). Jen mi občas trhala žíly až moc urputná Joss... proto jedna hvězda dolů. Jinak paráda někdy si to zopakuju.
Jinak bych se rád zeptal překladatelky jestli u toho přepisu popíjela víc než je zdrávo tolik chyb a překlepů bych neudělal ani já a to jsem dislektik a disgrafik :D

01.04.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha do které jsem se zatím nejvíc ponořil. Jen škoda, že jsme viděl film dřív než četl hnihu. Vypravěčka smrt skvělá.

02.02.2015 5 z 5

Místo vejce banán Místo vejce banán Veronika Chládková

Jako začínajícímu veganovi mi tato kniha velmi pomohla. Jednoduché běžné recepty. Pěkně vysvětlené a popsané výživové hodnoty a krásné grafické zpracování.

02.02.2015 5 z 5