Místo vejce banán

Místo vejce banán https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232034/bmid_misto-vejce-banan-o7b-232034.jpg 4 36 9

Chesterton
24.06.2019 5 z 5

Absolutně nehodlám koketovat ani s vegetariánstvím, natož s veganstvím, ale způsob zpracování této knihy mě rozhodně pro níže zmíněné "kytičkové dny" nadchl. Proč ne.
Zejména výživové hodnoty, jednoduchost a lákavé fotky jsou velkým plusem této útlé knihy.

whack
18.01.2017 5 z 5

Nie je to klasická kuchárka, skoro polovica knihy popisuje informácie dôležité hlavne pre nových vegánov, alebo aj pre ľudí, ktorí sa proste zaujímajú o vegánske stravovanie; zdroje bielkovín, vitamínov, železa a vápnika, rady, čo by mal mať každý v kuchyni, a všeličo iné. Dokopy asi 53 receptov na chutné vegánske jedlá, väčšinou ľahko zohnateľné ingrediencie, ku každému receptu fotka, pekný dizajn a prehľadnosť.

tsai.
12.01.2017 3 z 5

+ Líbí se mi, že autorky v receptech pracují s pro nás běžnými a lehce dostupnými surovinami.
+ Praktické rady pro vegany (především ty začínající).
- V některých receptech není uvedeno konkrétní množství surovin (mám ráda, když se mám alespoň od čeho odpíchnout),
- V receptech se dost objevují sójové nudličky a sójový granulát (a tofu, které nejím, ale to beru).

Z různých hodnocení jsem čekala něco jiného, ale nějaké recepty určitě zkusím.

Ajaiwik
27.01.2016 5 z 5

Skvělá kuchařka, úžasný úvod. Jednoduché recepty z dostupných potravin. Jednoduše perfektní.

anita27
01.01.2016 3 z 5

Hezká úprava. Velké plus za kalorické hodnoty. Čekala jsem od toho ale asi ale něco jiného. Jedna smažená prasárna za druhou. Pro lidi přecházející z klasické české stravy to ale může být dobrým začátkem.

LucKub
12.09.2015 5 z 5

Vyborna, pehledna a dobre pojata kucharka/knizka, ktera se holkam fakt povedla. Recepty jsou super a doporucuju predevsim pro lidi, kteri s veganstvim zacinaji.

Kulhavá
11.06.2015 5 z 5

Skvělá kniha pro všechny, kdo chtějí jíst zdravěji. A pokud jen krapet koketujete s možností čistě rostlinné stravy, pak tuto knihu mohu jen a jen doporučit - jednoduché recepty včetně rozpisu finanční náročnosti :-) a navíc i skvělé informace o rostlinné stravě a nejen o rostlinné stravě.
Já osobně jsem tuto knihu věnovala rodičům - v rámci zdravějšího jídelníčku mají i dny pouze rostlinné stravy ("kytičkové dny") a tato kuchařka je plná jednoduchých, finančně dostupných receptů.

AnEli
08.04.2015 5 z 5

Jednoducha, prehledna, krasne zpracovana knizka, kterou bych doporucila i neveganum, a hlavne vegetarianum, kteri jsou cas o kousek bliz k teto super strave :)

Popik
02.02.2015 5 z 5

Jako začínajícímu veganovi mi tato kniha velmi pomohla. Jednoduché běžné recepty. Pěkně vysvětlené a popsané výživové hodnoty a krásné grafické zpracování.

vegetariánství veganství

Autoři knihy

Kniha Místo vejce banán je v