popeluška popeluška komentáře u knih

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Kniha byla naprosto úžasná. Autorovi se moc a moc povedla. Zasmála jsem se u čtení, odpočinula ...co víc si přát :-)

26.01.2023 5 z 5

Na západ severozápadní linkou Na západ severozápadní linkou Jindřich Janíček

Hodně zajímavý komiks. Líbil se mi. Moc pěkně udělaná kniha.

24.01.2023 4 z 5

Krásně jsem se u knihy odreagovala. A ilustrované vydání tak to byla třešnička na dortu :-) Maximálně jsem si čtení užila.

20.01.2023 5 z 5

Nejšťastnější na světě Nejšťastnější na světě Menna van Praag

Kniha se moc hezky čte, bylo mi s ní krásně :-) Odpočinkové čtení.

02.12.2022 5 z 5

Dopisy Ježíškovi Dopisy Ježíškovi Robert Fulghum

Kniha nebyla špatná ale čekala jsem něco jiného. Něco se mi líbilo něco moc ne. Takže tři a půl hvězdičky :-)

27.11.2022 3 z 5

Slupky minulosti Slupky minulosti Jitka Prokšová

Právě jsem dočetla a mám hezký pocit z knihy. Nečekala jsem, že mě bude až tak moc bavit, ale stalo se a já si čtení maximálně užila.

16.11.2022 5 z 5

Odložený Vesmír Odložený Vesmír Michal Čagánek

Kniha se četla moc krásně. Líbil se mi styl psaní :-) Nejednou jsem se od srdce zasmála. Autor prostě umí :-)

16.11.2022 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Po dlouhé době jsem se začetla do knihy mé oblíbené autorky. A jak jinak opět nezklamala. Ze čtení jsem měla hezký pocit :-)

26.10.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Dlouho se mi do knihy nechtělo ale dcera mě přesvědčila a já jsem za to moc ráda. Kniha byla naprosto úžasná, velká pecka. Četla se nádherně, děkuji autorce za mistrovské dílo....

16.10.2022 5 z 5

Za oknem Za oknem Aleš Palán

Některé povídky se mi líbily hodně a některé moc ne. Ale celkový dojem tři a půl hvězdičky :-)

15.10.2022 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Ze začátku jsem si zvykala na styl psaní ale pak už se mi to četlo krásně. Nakonec jsem moc ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

01.10.2022 5 z 5

Esence Asli Esence Asli Vojtěch Skovajsa

Tak jsem dočetla a ani nevím co napsat. Je to tak silný zážitek a zvláštní čtení, které se mi moc líbilo. Stále na knihu myslím a přemýšlím o ní :-)

27.09.2022 5 z 5

Muminek 4 Muminek 4 Tove Jansson

Když si chci odpočinout tak si zajdu za Muminkama prostřednictvím komiksu. Je to moc milé čtení, které zahřeje u srdíčka :-)

19.09.2022 5 z 5

Malý princ a planeta Velkého šaška Malý princ a planeta Velkého šaška Clotilde Bruneau

Hezký komiks pro radost a pohodu.

Velká kniha Vlase a Brady Velká kniha Vlase a Brady František Skála

Tak tohle bylo něco :-) Super, jsem nadšená. Určitě si knihu přečtu ještě několikrát. Klenot v mé knihovně.

Anna chce skočit Anna chce skočit Lucie Lomová

Komiks jsem si maximálně užila. Moc se mi líbil a ten konec jsem nečekala :-))

18.09.2022 5 z 5

Závod s časem (99 nejrychlejších fejetonů) Závod s časem (99 nejrychlejších fejetonů) Tereza Boučková

Některé fejetony se mi líbily moc a některé méně. Ale celkově kniha pěkná na odpočinek perfektní.

17.09.2022 4 z 5

Rytec kamejí Rytec kamejí Ivan Fíla

Kniha je napsaná moc krásně a hlavně hodně zajímavě. Já jsem ji přečetla jedním dechem. Ale chápu, že ne každému se bude líbit, prostě mu styl psaní nesedne. Ale to není můj případ já jsem nadšená :-) nečekala jsem to....

16.09.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Právě jsem dočetla a jsem nadšená. Opět napínavé, čtivé a ten závěr naprosto nečekaný.

09.09.2022 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Kniha je moc hezky napsaná, dobře se čte. Čtení bylo oddechové, plné naděje, smutné .... knihu jsem si maximálně užila :-)

28.08.2022 5 z 5