Pohodarka84 Pohodarka84 komentáře u knih

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

asi nejhorší z celé série...chování obou hlavních hrdinů nedávalo smyl...

31.03.2019 1 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Lehce předvídatelné, není asi nic co by mě v příběhu překvapilo, ale líbí se mi autorky styl psaní a od těhle knih stejně nikdo hluboké myšlenky nečeká...další knihu si určitě přečtu.

31.03.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

příběh tak nějak nic moc, hlavní hrdinka mě iritovala svých chováním, její rodiče snad ještě víc...ale mezi řádky je tam něco, co mě zaujalo, donutilo se zamyslet a myšlenku jedné maličkosti jsem přejala :)

24.03.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tahle kniha pro mě byla dost osobní záležitostí, našla jsem sed v tom příběhu.

10.03.2019 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Wow.. Strhující příběh, ktery obcas prekvapil, přečetla jsem jedním dechem. Místy nutí k zamyšlení..

07.03.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Miluju tuhle sérii, není to klasická lovestory plná sladkých slůvek u které od záčátku víte, jak hlavní hrdinové skončí...tady jsem pořád netušila, koho si Mer vybere až do samého konce. Spousta zvratů, pořád se něco děje...knihu jsem přečetla doslova přes noc

17.02.2019 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Kniha se hezky četla, ale příběh tak těžko uvěřitelný a nereálný, že sem si každou chvilku říkala "no tak to určitě" a "už to vidím" Celou dobu jsem měla problém se s tím příběhem sžít a vcítit se do kůže hlavních postav.

17.02.2019 2 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Popelka zase trochu jinak. Celá série mě moc bavila, skvěle se čte, nemohla jsem se odtrhnout. Místy jsem se smála nahlas...tuhle povedenou rodinku jsem si oblíbila

16.02.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy