pip11 pip11 komentáře u knih

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Báječné, skvěle jsem se bavila od začátku až do konce. Velmi povedené a zábavné. Klidně bych dala hvězdiček víc, kdyby to šlo.

29.06.2018 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Příjemná, zábavná a pohodová oddechovka.

27.06.2018 4 z 5

Strastiplné peníze paní Darcyové Strastiplné peníze paní Darcyové Elizabeth Aston

Příběh je pěkný a také poučný, co se práva týče. Neměla jsem problém ji přečíst za dva dny, stále se něco dělo a byla jsem napnutá, jak se to bude vyvíjet.

26.06.2018 4 z 5

Mladší sestra I Mladší sestra I Jane Austen

Od prvních řádků poutavé, svižné a příjemné. Už se těším na zbývající díly.

13.06.2018 5 z 5

Namazaným dolů Namazaným dolů Nikola Valová

Bylo to dost vtipné a taky hodně bláznivé. Valentýna šla z trapasu do trapasu… Příběh neměl nějaký smysluplný směr, byla to jen epizoda jejího života. Na odreagování to bylo celkem dobré. 3,6*

31.03.2020 4 z 5

Spadnul z jahody Spadnul z jahody Kristína Pavelková

Příjemný nenáročný příběh, který mě původně zlákal svou jahodovou obálkou.

12.01.2020 3 z 5

Zázrak v kaviarni Higher Grounds Zázrak v kaviarni Higher Grounds Max Lucado

Krásný a pohodový příběh. Milé vyprávění o působení Boží lásky v každodenním životě.

22.08.2019 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Kniha mě opravdu pobavila, byla hodně zábavná.

18.08.2019 4 z 5

Volba lady Harriett Volba lady Harriett Rachael Anderson

Pěkné, milé a zábavné. Poslední díl série je pohodové odpočinkové čtení.

06.08.2019 4 z 5

Anjelská misia Anjelská misia Karen Kingsbury

Příběh Taylora se mi líbil, má příjemný a hladce plynoucí děj. Kniha, ve které se mění beznaděj na naději. Postavy jsou pěkně a reálně vykreslené, ráda si přečtu i další díly ze série.

14.07.2019 5 z 5

Perla z Moabu Perla z Moabu Tessa Afshar

Od první stránky krásné a poutavé. Když jsem začala číst, už jsem nedokázala knihu odložit. Příběh je to překrásný a styl vyprávění Tessy je skvělý.

02.07.2019 5 z 5

Cesta domov Cesta domov Laura Frantz

Poslední díl ze série a tentokrát o třetí generaci Eden a Silase. Je to opět krásný příběh a moc pěkné zakončení. Všechny tři příběhy do sebe pěkně zapadají a navazují na sebe. Příjemné čtení a poutavý příběh.

21.06.2019 4 z 5

Rubínová žatva Rubínová žatva Tessa Afshar

Moc krásný příběh, povznášející a místy i dost zábavný. Příběh židovské dívky Sáry, která se stává hlavní písařkou královny starověké Perské říše. Velmi jsem si tuto knihu užila, je tam napětí, dobrodružství, romantika a je vnitřně obohacující. Bylo také zajímavé dozvědět se jak probíhal běžný každodenní život v tomto období. Těším se na další díl Zlatá žatva a dost pravděpodobně si pořídím i další knihy Tessy Afshar, její styl psaní se mi líbí.

11.05.2019 5 z 5

Písací stôl Písací stôl Rachel Hauck

Dva příběhy a dvě období, které se spolu pomalu prolnou. Současný o Tenley a Jonasovi se odehrává v Cocoa beach. Příběh Birdie a Eliho je z přelomu 19 století v New Yorku. Obě ženské postavy hledají svou cestu a spojuje je stejný psací stůl. Měla jsem však raději Birdie, které odpírají její sny a touhy. Oba příběhy jsou pěkné a oddychové. Kniha je o lásce, hledání a odpuštění.

30.04.2019 4 z 5

Láska spod klobúka Láska spod klobúka Jen Turano

Veselá a romantická pohádka. Příjemná nenáročná oddechovka.

09.04.2019 4 z 5

Kováčov učeň Kováčov učeň Laura Frantz

Krásný srdcervoucí příběh, plný nečekaných zvratů. Přečetla jsem ho jedním dechem, skvělý první díl série.

31.03.2019 5 z 5

Nezvyčajné manželstvo Nezvyčajné manželstvo Kristi Ann Hunter

Krásný a něžný příběh plný jemné romantiky o začátcích manželského soužití Trenta s Adelaide.
Každá z knih série, je o jiném sourozenci, těším se na vévodu z Rivertonu Griffitha. Knihy jsou čtivé, celá sága je moc pěkná.

29.03.2019 5 z 5

Elegantná pretvárka Elegantná pretvárka Kristi Ann Hunter

Příběh se mi moc líbil, že polovina byla opakování z minulé knihy mi nevadilo, jelikož to byl pohled na dané události druhými postavami, získalo to víc na plastičnosti. Původně nesnesitelná Georgina, si u mě získala sympatie díky svému nezáviděnihodnému problému, se kterým od mala zápolila. Colin byl skvělý,čestný a spolehlivý.

29.03.2019 5 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Pěkná a milá kniha. Ovšem než jsem se prokousala první půlkou do druhé, již čtivější části, musela jsem se trochu nutit. Jinak je to hezké čtení.

05.02.2019 3 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Pěkný styl vyprávění, napětí v obou časových rovinách a přesvědčivý příběh. Kniha je čtivá i když je konec odhadnutelný.

05.01.2019 4 z 5