petulkapeta petulkapeta komentáře u knih

Church Church Jay Crownover

,,Pokud muž nedokáže ocenit to, co má přímo před sebou, pak je nevychovanec a nezaslouží si ochutnat ženskou krásu, bez ohledu na to, jestli je jí moc, nebo málo."

,,Strach může člověka přimět k něčemu, co druhého zraňuje a ubližuje mu, ale nakonec zvítězí srdce, protože strach pomine a láska zůstává."

Příběh Churche a Dixie jsem si zamilovala a těšila jsem se na něj už hodně dlouho. Nechybělo tu napětí a to se mi moc libilo a samozřejmě láska s kterou někdo už nepočital.

01.02.2024 5 z 5

Věci mezi lidmi a byty Věci mezi lidmi a byty David Budai

Souhlasim,skvělý napad na roli vypravěče. Priběh se dobře četl a moc se mi libilo jak se bavil s jinymi byty...

29.01.2024 4 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

,,Jsi vše co jsem kdy chtěl. "
Mě se příběh Bee s Leviho libila vic jak Hypoteza lasky. Bavila jsem se a i culila nad twitrovou konverzaci.

28.01.2024 5 z 5

Proč jsi Romeo? Proč jsi Romeo? Susannah Erwin

No ples parada,to se mi libilo i to jak se do ni zakoukal,jen jeho otec byl pako...

25.01.2024 3 z 5

Kapitánova čest Kapitánova čest Lucie Jehličková

To teda, Čest kapitanovi! Příběh měl vše co by spravny příběh měl mit,no ne?! Romantika,zapletka a nove prostředí, o lodenicich nečtu vůbec často. Další knihu od autorky si nenechám vubec ujit
Jen jedna věc byla pro mě zvláštní a to jmeno bratra,spíš mam to jmeno za dívčí.

24.01.2024 5 z 5

Jen sekunda Jen sekunda J. Levinski

„Nezapomněla jsi, že tě miluju? I když se chovám jako debil." Zvednou se mi koutky úst.
„Doteď jsem si myslela, že když někoho miluješ, nechováš se k němu jako debil. Že se to vylučuje."
,,Ne. Pravě k lidem,které miluješ,dokážeš být nejodpornější."

No tohle bylo něco...Wafley dívka, která potká svého přítele a dala se s ním dohromady prožívá radosti a strasti vztahu s ním. Sirius hokejista,který má sebevědomí na rozdávání se s ní políbí a už to je. Tajemstvi,vztahy,bývalí a konec,který nebyl podle mých predstav,takže doufam v pokračování.

21.01.2024 4 z 5

Domluva s ďáblem Domluva s ďáblem Julia James

„Jsem do tebe blázen, Lano," pokračoval Salvatore. „Vždycky jsem byl... Jen jsem si to nechtěl přiznat." Nejvic mě naštval jak se zachoval,když jel za ní do Londýna..to sem měla chuť plácnout se do čela..libilo se mi jak Lana dlouho odolávala, že spolu hned neskončili v posteli.

19.01.2024 4 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

,,Má Elfka. Má knihomolka. Má bojovnice."
V teto knize nechybi nic...je tu napětí, krasný sportovec, nebojacká žena, chcete víc?si ji přečtěte opravdu to stojí za to :) Tony trpí dyslexii na což později Vanessa příjde a on se teda tím trápí. On se zamilovala do klienta, kterého měla chránit. Tahle kniha je tááák vymazlená, že stojí za to ji mít po ruce a kochat se..

19.01.2024 5 z 5

Láska je... Láska je... Tracy Andreen

„Jakákoli láska je dar. Ať už trvá jenom chviličku, nebo po celý život, nebo cokoli mezi tím. Láska je vždycky důležitá. Bez ohledu na to, jak to s ní dopadne."

Vždy člověka zajima jak to bylo dal,ale tady to spiš vypada na konec. Par okamžiku se mi libilo jako třeba lyžovačka...i když konec byl krasný

16.01.2024 3 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

,,Ukradl jsi moje malé srdce jen jedním ďolíčkem,ty zlodějičku. Od té doby už se mi nikdy nepodařilo přestat tě milovat."
I ja jako Oliv by jsem se lehce zamilovala do kluka následně do muže s ďolíčkem. Libilo se mi když mu došlo,že ji miluje. A ještě tu byl někdo kdo stojí za zmínku a to je Lucy kámoška Oliv...ty její hlašky,no těším se na její příběh.

13.01.2024 5 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

,,Od tý chvile,kdy jsem poznal tvoje tělo a tetovaní schovaný na zádech. Celou tě definuje. Jsi moje znovuzrození,Jasmino,můj novej život. Proto tě nikdy nepřestanu honit. Protože tě miluju."
To co trápilo a čím si prošla Jasmina nebylo o nic lepší než co prožili předchozí hrdinky. A jak jsem byla rada když se daly dohromady, pak ovšem udeřila jeho krutá minulost..

12.01.2024 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

,,S tebou nemám pocit, že bych dělal něco špatnýho. Před lety jsem si přísahal, že se už nikdy nezamiluju. Přijít o někoho blízkýho strašně bolí, jako by mi někdo vytrhl srdce z těla, Bál jsem se zase zamilovat, dát někomu část sebe. Ale to, co cítím k
tobě, je silnější než paralyzující
strach. Je to něco, díky čemu vím, že do toho rizika chci jít a zase milovat.
Ještě víc. Právě tebe."

Další silný příběh. Malvina byla podle me úžasná a silna osobnost, ale na sebe příliš nemyslela. Za to se pak objevil někdo kdo na ni myslel neustale. Areka by sem si přala potkat...a kdyby před sebou neustale něco netajili..epilog byl krásný

09.01.2024 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Každodenní rutina dokáže zničit nejeden cit člověk sice tuší, že přichází o něco cenného, ale nemůže s tím vůbec nic dělat. Jenže když se objeví někdo, kdo tě vezme za ruku a přesvědčí tě, že neexistují překážky, které bys nezvládla, opět si začneš věřit. Uvěříš, že existuje láska, kterou lze potkat jen jednou za život.

Příběh Liliany byl hodně emotivni,byla jsem štěstím bez sebe když potkala tak super osobu jakou je Malvina a diky ni potkala i lasku...a ke konci udělala autorka teda pěkný šok.

07.01.2024 5 z 5

Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Pokračování, opět příjemný relax. Děti opět vyšetřovaly a taky dokazování nechybělo, jen tentokrát to bylo na jine generaci..

06.01.2024 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Tomu říkám pěkný historický romanticky příběh.

05.01.2024 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

,,Samozřejmě, u tebe jsem našel něco, co jsem nikdy nehledal, a až díky tobě jsem si uvědomil, že mi to něco chybí k životu."
A ja teď nevim jestli to mám raději než první díl. Yumi byla pro mě úžasnou ženou,která dokazala jít za svými sny za to klobouk dolu. Henry mi přišel fajn vždy,ale tady jsem si ho zamilovala...jsou tu vtipne sceny,jedna velmi žhava scena...a tak dale nemůžu řict vše, každopádně ja byla hodně spokokená

02.01.2024 5 z 5

Osm let poté Osm let poté Tara Pammi

„A co když ti povím, že to, co ty vnímáš jako okovy – sebe a Jaydena – jsou pro mě teď kotvy."

Pěkný milý příběh o ztrátě a lasce.

01.01.2024 4 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

,,Nikdy nebudu ten nejlepší muž, protože takový, který by tě byl hoden, neexistuje."

Moc krásná historicka ronance a to jejich hašteřeni...

30.12.2023 5 z 5

Vánoční přání Vánoční přání Karen Schaler

Ja jeji přiběhy miluju, Vánoce a rodina je hlavní téma této knihy :), kdo si chce přečíst milý romantický přiběh, zahalený tajemstvím a Vánoci tento je ten pravý...

29.12.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

,,Ale nikdy nezapomeň, že láska je vždycky silnější než strach."

Pohlti,vtahne,rozseka...tento příběh je klasicky Sparks,pokud mate emoce,slzy si najdou cestu ven a ani nebudete vědět jak. Maggie a jeji velka laska bohužel neměla dlouhého trvání, ale za to byla navždy. Mam rada tady ty dvoje časove úseky kde vam pomalu dochazi o co vlastně jde...

26.12.2023 5 z 5