Pets Pets komentáře u knih

Na dně Na dně Megan Hart

Moc jsem od knihy neočekávala, ale na konec WOOW. Doporučuji

30.07.2014 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Ufff, přečteno jedním dechem. Nádherná kniha, úžasnej příběh o osudech dvou lidí. Slzy mi nekapaly, ale tekly proudem. Určitě se k této knize zase vrátím a všem doporučuji

18.06.2014 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Musím ocenit autorku a její představivost, jak umí do detailu popsat prostředí. Příběh mě ohromil a ted jsem napjatá, jak se to bude dál vyvíjet. Ovšem knížka celkově pro mě skoro nudná, nebýt příběhu samotného, tak ji odložím a už se k ní nevrátím. Vše bylo hrozně zdlouhavé, vlastně se to rozjelo téměř až ke konci, což je škoda. Chvílema jsem i přeskakovala pasáže, kde se vše dopodrobna na můj vkus až moc, popisovalo (vzhled prostředí atd.) Vydržela jsem, ovšem opravdu jen kvůli tomu příběhu, který je jinak napínavý.

14.06.2014 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Miluju to!!!! Už aby byl další!!!

06.06.2014 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Tato série se mi velmi líbila, od začátku do konce. Obdivuji autorku, že dokázala celou knihu napsat očima a mluvou šestnáctileté dívky. Za mne dávám deset palců nahoru :-)

22.10.2013 5 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Některé pasáže jsou opravdu velmi čtivé, některé nudnější. Závěr byl podle mého nejlepší, a autorův pohled na spravedlnost a odpuštění byl zajímavý.

23.09.2013 3 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Velmi povedená kniha, začátek byl sic nudnější, ale potom se to rozjelo a nešlo se od příběhu odtrhnout. Doporučuji

20.08.2013 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Poslední díl byl trochu zklamáním. Celý příběh se hrozně táhl a na závěr to bylo zase všechno rychlé. A celkově ten konec me zklamal, hlavní hrdinové příběhu toho spolu za ty čtyři knihy hrozně moc prožili, aby bylo v závěru vše vymazáno. Pro mě trochu zklamání

31.07.2013 3 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Výborné oddechové čtení. Filmové zpacování velmi zklamalo, do knihy to mělo opravdu daleko.

10.07.2013 5 z 5

Poselství Mistrů Poselství Mistrů Brian L. Weiss

Už jsem přečetla téměř všechny knihy tohoto autora. Jedním slovem, úžasné. Hrozně moc mi tato kniha a další jeho knihy daly. Neříkám, že věřím každému jeho slovu. Na svět začínám hledět v jiných barvách.

29.05.2013 5 z 5

Minulými životy k uzdravení Minulými životy k uzdravení Brian L. Weiss

Úžasná, nádherná knížka. Doporučuju každému. Pocity po přečtení této knihy nelze popsat slovy, každý sám pochopí, až přečte.

18.05.2013 5 z 5