Minulými životy k uzdravení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Řešení řady problémů se skrývá v minulosti. Mnohdy vzdálené stovky nebo i tisíce let. V některém z našich minulých životů. Objevte je i vy. S touhle knihou najdete cestu snadno… Dr. Weiss přináší podrobný průřez svou psychiatrickou praxí zaměřenou právě na reinkarnační regresi. A fobie, nutkavé chování, společenské i vztahové problémy, ale i různé bolesti, které tvrdošíjně odolávaly veškeré konvenční léčbě či terapii, po návratu do některého z předchozích životů téměř zázračně mizí často už po prvním sezení. Kromě toho, že se v této knize seznámíte s mnoha případy jeho pacientů a s jejich neuvěřitelnými zážitky, dozvíte se také, jak můžete tajemství svých minulých životů poodhalit i vy. Dr. Weiss vás seznámí s několika fungujícími technikami a nabídne i meditační text, který vás může zavést přímo do vaší vlastní minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154503/minulymi-zivoty-k-uzdraveni-154503.jpg 4.622
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno · Metafora
Orig. název

Through Time into Healing · 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Minulými životy k uzdravení

Přidat komentář
ANATS
21.02.2016

Po přečtení několika knížek od Brian L. Weisse jsem přehodnotila některé věci ve svém životě. A taky na ně začala nahlížet z jiného úhlu.
Jak již bylo v jiném komentáři zde zmíněno, skutečně nelze popsat slovy to, co se mě odehrává v hlavě. Dlouho, hodně dlouho...budu o tom přemýšlet, škoda, že si nelze o tom všem s nikým promluvit...protože málokdo tomu věří.
A ten kdo tomu věří, tak o tom nemluví :)

"Hypnóza je stav cílené koncentrace, jaký každý z nás zažívají denně. Když jste uvolnění a dokážete se soustředit tak, že vás okolní zvuky ani jiné podněty neruší, nacházíte se v lehkém hypnotickém stavu."

Takže vlastně i já, jsem při čtení knih od B. L. Weisse v lehkém hypnotickém stavu, protože nevnímám okolí a jsem úplně mimo.... :-)

Uňka84
24.08.2014

Nevím proč,ale tato kniha se mi od autora líbila zatím nejméně :-(

Pets
18.05.2013

Úžasná, nádherná knížka. Doporučuju každému. Pocity po přečtení této knihy nelze popsat slovy, každý sám pochopí, až přečte.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Brian L. Weiss
americká, 1944

všech 9 knih autora

Kniha Minulými životy k uzdravení je v

Přečtených33x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených2x
Knihotéce22x
Chystám se číst20x
Chci si koupit10x