PetrCB PetrCB komentáře u knih

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Dal jsem na hodnocení a anotace a špatně jsem udělal. Přišlo mi to strojené, 150. stranku jsem nedokázal překonat, i když jsem té knížce opravdu fandil. Zklamání

01.11.2020 3 z 5

My My Elle Kennedy

Originální prostředí, ale neoriginální příběh. Působilo to na mě hodně idylicky až nevěrohodně. Myšlenkový pochody pratagonistů byly často mimo mísu, že psaly ženský a ne chlapi je prostě znát. Na druhou stranu to mělo spád. Lepší průměr.

15.10.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Na základě pozitivních recenzí jsem koupil a protrpěl do 150 stránky. Nekonečná nuda, divný styl psaní. Slabý průměr.

13.10.2020 2 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Po takovém množství kladných recenzí jsem taky zkusil, ale zdálo se mi že je to pořád dokola. Jako kdyby autor moc tlačil na pilu, a tím ten humor nějak spontánně nefunguje. Začalo mě to nudit, tak jsem odložil.

16.04.2020 1 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Uvěřitelný příbě, který se postupně dramaticky rozrůstá a propojuje. Přečetl jsem to v letadle a nemohl jsem se odtrhnout, MUSEL Jsem pokracovat i metru . Opravdu skvělé.

25.07.2018 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Perfektní a navíc inteligentní a uvěřitelná zápletka. Od začátku do konce super.

05.07.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Dočetl jsem na 120 stránku a tím jsem své utrpení ukončil. Nekonečná nuda bez nápadu, bylo to jen ujetý.

01.07.2018 1 z 5