PetkaS. PetkaS. komentáře u knih

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Tenhle díl mě uchvátil od prvních řádek. Za mě neměl hluché místo, mělo to spád a bylo téměř nemožné čtení odložit. :-) Po třetím dílu, kdy jsem si říkala že kvalita silně upadá, je pro mě tohle asi zatím nejlepší díl série.

19.06.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Za mě Popelka pro dospělé, asi tak do poloviny knihy jsem přemýšlela jestli se mi vůbec chce to dočíst. Druhá polovina už mě chytla víc a četla se dobře. Stále je to oddechové čtení, které je slušné pokud od něj člověk moc nečeká.

05.06.2022 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Musím říct že jsem překvapená že má tento díl vyšší hodnocení než první. Za mě byl první díl lepší. Příběh tohoto dílu je také výrazněji jiný než příběh seriálu. Nicméně čtivé je to stále stejně dobře, požadavek na nenáročné a oddechové čtení to splňuje bez debat.

20.05.2022 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Ačkoliv tohle rozhodně není žánr knih které bych četla, tak jsem se nechala zlákat k přečtení. Viděla jsem seriál, příbuzní četli i knížku a tak jí vychvalovali že jsem se kousla a začala jí číst s tím že to dočíst nemusím když mě to nechytne. No....chytlo. :-) A to dokonce tak že jsem to přečetla v pro mě téměř rekordním čase. Je to oddechovka, která vás ale chytne a nepustí. A to i přesto že jsem věděla o co tam půjde i jak vše dopadne. Překvapilo mě množství humoru, které tomu dodává neskutečný říz. Nemůžu říct jestli je lepší seriál nebo knížka, i proto že v seriálu jsou postavy a dějové linky které v knize ne a ani se 100% nedržel knižní předlohy. Obojí má svoje a jsem moc ráda že jsem se k přečtení rozhoupala. Určitě si budu chtít přečíst i další díly. :-)

12.05.2022 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a určitě jsem nebyla zklamaná. Opět velmi čtivé, vtipné, ale i k zamyšlení. Jen za konec bych strhla půl hvězdičky, ten mě osobně přišel trochu useknutý a nedořešený.

12.05.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Přesně tohle jsem potřebovala! Po dvou knížkách které mi tak úplně nesedly byla takhle trefou do černého a ta která mi spravila chuť. Chytila mě od začátku a držela až do konce. Za mě skvělé a doufám že bude nějaké pokračování s hlavními hrdiny. :-)

11.03.2022 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Musela jsem se hodně přemáhat abych tuhle knížku dočetla, v podstatě mě chytlo až posledních cca 25 stránek. Za rozuzlení přidávám jednu hvězdičku, ale jinak se mi knížka hodně těžko hodnotí. Námět to byl zajímavý a ve výsledku jsem ráda že jsem dočetla až do konce, ale z nějakého důvodu jsem se nedokázala do příběhu ponořit a začíst.

07.02.2022 3 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Tahle kniha se pro mě strašně pomalu rozjížděla, první polovina mě moc nebavila a nedokázala jsem se začíst. Ale vzhledem k hodnocení které tady má jsem vydržela a nelituji. Druhá polovina dostala spád, rozjela se a to už jsem jí nemohla odložit protože jsem byla zvědavá jak všechno dopadne.

17.11.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tahle knížka mě uchvátila a nepustila od začátku do konce, nemohla jsem se odtrhnout. Konec byl velmi překvapující, ale vlastně jsem celou dobu čekala nějaký zvrat který možná přišel, možná ne - přesně podle názvu knížky, každý si může ze závěru sám odnést čemu věří, co byla pravda a co lež. :-)

27.10.2021 5 z 5