petka-2007 petka-2007 komentáře u knih

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Výborné, napínavé, opravdu "lahůdka" :-) Pro toho, kdo má rád thrillery - doporučuji k přečtení.

06.07.2013 5 z 5

Stvůry a blíženci Stvůry a blíženci Francis Paul Wilson

Zajímavé čtení - myšleno v dobrém slova smyslu. Dobře napsáno - velmi čtivě.

14.06.2013 4 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Kniha se velmi dobře čte. K přečtení doporučuji, ale pozor - neporučuji číst více jejích knih hned po sobě - přijdou vám pak dost si podobné. Ideální je, si mezi jednotlivými kousky nechat pauzu, až tak si pak její knihy náležitě vychutnáte :-)

09.06.2013 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Opět velmi kvalitní počtení - jako zatím vždy od tohoto spisovatele. Konec jsem absolutně nečekala. K přečtení určitě doporučuji.

29.05.2013 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Když jsem brala knihu do ruky, vůbec mi nedošlo, že budu vlastně číst jeden z mých oblíbených filmů :-) Musím říct, že i jeho psaná verze je výborná (i když jsem byla ovlivněná filmem a knihou se mnou prošli i herci - nebylo proč se tomu bránit - film byl výborně obsazen), skvěle se četla, děj neustále gradoval. Prostě lahůdka :-) K přečtení doporučuji.

22.05.2013 5 z 5

Pevnost Pevnost Francis Paul Wilson

Kniha se četla opravdu výborně, skvěla napsána. Děj neustále gradoval, ani se mi nechtělo ji odložit. Zanechala ve mne zvláštní pocit - v dobrém slova smyslu. Rozhodně nebude patřit mezi ty, o kterých si za týden nevzpomenete o čem kniha vlastně byla..

14.05.2013 5 z 5

Hlubinná bouře Hlubinná bouře Lincoln Child

Včera jsem dočetla. Moje první kniha od tohoto spisovatele, takže jsem nevěděla "do čeho jdu". Musím ale říci, že rozhodně nelituji stráveného času - autor píše velmi poutavě, kniha mě bavila od začátku do konce. Rozhodně to není poslední, kterou si s chutí otevřu.

27.03.2013 4 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Moje první setkání s touto spisovatelkou (na doporučení od "kolegyně" odtud z Databáze - za což děkuji) a jsem nadšená. Kniha se skvěle čte, výborný, velmi poutavě sepsaný nápad. Za mě určitě 5* . Těším se na další, které jsem si od Gerritsen již připravila k přečtení :-)

17.03.2013 5 z 5

Posedlost Posedlost David Shobin

Hodně zajímavé počtení. Na počátku si říkáte, že to bude klidné počtení pro odpolední siestu, ale jakmile se přehoupnete přes začátek, děj se rozproudí a vám to nedá knihu odložit a musíte číst dál. ..

12.03.2013 4 z 5

Čtvrtý rozměr noci Čtvrtý rozměr noci Dean Koontz

Tak to já byla velmi spokojená. Kniha pohodově navazuje na 1.díl, důležité okamžiky z něj nenásilnou formou připomíná, aby byl čtenář v obraze. Jako v předchozím díle kniha obsahuje spoustu myšlenkových pochodů, ale neotravuje to, prostě to do toho sedí. Opět velmi čtivá, s nápadem.

16.02.2013 5 z 5

Dobrodružství s myškami Dobrodružství s myškami Carlos Busquets

Velmi milá kniha pro děti plná krásných ilustrací.

01.02.2013 4 z 5

Rybník a řeka – moje první obrázková knížka Rybník a řeka – moje první obrázková knížka Gisela Fischer

Půvabně připravená kniha pro děti s krásnými ilustracemi

01.02.2013 4 z 5

Zajíc a želva a jiné pohádky Zajíc a želva a jiné pohádky kolektiv autorů

Pěkně připravená knížka pro děti, plná bajek. Moc se mi líbila. Pro děti doporučuji - nenásilná forma poučení.

Ničeho se neboj Ničeho se neboj Dean Koontz

Po prvních stránkách jsem se nechala ukolébat a v duchu si říkala, že tato kniha bude pro mě patřit mezi Koontzovi slabší, ale jakmile jsem se přehoupla přes těch několik stran, zcela jsem změnila názor - kniha mě naprosto pohltila a již nepustila. Musela jsem číst stále dál a dál.... Mělo to parádní spád a já zase musím dát 5* :-)

27.01.2013 5 z 5

Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Walt Disney

Moc hezká kniha pro děti a nejen pro ně :-)

25.01.2013 5 z 5

Sněžná slepota Sněžná slepota Ken Follett

Kniha se mi velmi líbila, byla čtivá, srozumitelná.

25.01.2013 4 z 5

Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Nicholas Sparks

Dobrá kombinace autorů i knih.

23.01.2013 5 z 5

Poklad / Za trest / Vzkaz v láhvi / Tanečník Poklad / Za trest / Vzkaz v láhvi / Tanečník Dick Francis (p)

Velmi dobrá kombinace autorů a knih

23.01.2013 5 z 5

Čaroděj / Útěk do samoty / S tichým souhlasem / Deník Čaroděj / Útěk do samoty / S tichým souhlasem / Deník Wilbur Smith

Dobrá kombinace autorů

23.01.2013 4 z 5

Zajatci Pardálí soutěsky Zajatci Pardálí soutěsky Vachtang Stěpanovič Ananjan

Jenda z knih mého mládí - nebylo to špatné počtení.

23.01.2013 4 z 5