Čaroděj / Útěk do samoty / S tichým souhlasem / Deník

Čaroděj / Útěk do samoty / S tichým souhlasem / Deník https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146218/bmid_nejlepsi-svetove-cteni-carodej-utek-OMy-146218.jpg 4 37 6

Publikace obsahuje čtyři světově proslulé bestsellery amerických a anglických autorů ve zkrácené verzi. Svazek obsahuje tyto romány: Patterson, James: Deník Smith, Wilbur: Řeka bohů III Haig, Brian: S tichým souhlasem Sparks, Nicholas: Útěk do samoty

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Warlock / Suzanne's Diary for Nicholas / The Rescue / Secret Sanction

Luigi1
25.12.2022 4 z 5

Povedený propletenec autorů.

lusila
24.02.2021 4 z 5

Dobré čítanie, najviac sa mi páčil S tichým súhlasom

lenyleny
29.03.2020 4 z 5

Dva romány z této knihy jsem si na doporučení přečetla jako originály , tedy ne ve zkrácené formě v této knize. Jednalo se o román Čaroděj a Deník. Komentáře jsem uvedla u jejich vydání. Útěk do samoty od Nicholase Sparkse mne moc neoslovil a již se k této knize asi nevrátím. Asi nejlépe se mi četla kniha S tichým souhlasem od Jamese Pattersona. Rychlý děj, ale i posouzení a rozbor jednotlivých postav mělo spád a bylo velmi čtivé.

princeznaaura
26.08.2019 3 z 5

Carodej-75%- slusny pribeh z dob faraonu,akorat se mi vazne nelibilo,jak detailne autor popisoval lov lvu,sokolu atd.to jsem hned preskakovala.Stary mag uci mladeho faraona vest svou zem,ale nejdriv ji musi ziskat zpet od samozvaneho intrikarskeho podvodnika a vraha.
Utek do samoty - 70% - pribeh uz je citelny hned od pocatku.Zena se synem-zachranar-zapletka-laska-rozchod-navrat-svatba.Jedinou zapletkou je tady psychicky naruseny muz a detska vada.
Denik-50%. Uz od zacatku je jasne,ze nekdo umrel.Nesedl mi styl deniku-tedy nesedelo mi to chronologicky. Vypravi to decku,ktere se jeste nenarodilo vlastne ani nebylo pocato? Kdyby se autor od tohoto stylu odprostil a jen tak to prevypravel z pohledu hlavnich postav bylo by to lepsi.Ale cetlo se to rychle.
S tichym souhlasem 30% tento pribeh me neoslovil. Nemohla jsem se do toho vubec zacist. Jedna se o pravnika majora,ktery musi vysetrit nejake nesrovnalosti pri bojich mezi srby a albanci a usa vojaky co by vypomoc albancum. Tato temata z vojenskeho prostredi jdou trochu mimo me.

Květinka008
13.03.2019 5 z 5

Knihy Readers Digest se ke mně dostávají náhodou a vždy jsem velmi spokojená. Od každého žánru trochu a pokaždé perfektní příběhy. Nečetla jsem např. nikdy Řeku bohů a až na základě velmi zkráceného Čaroděje v tomto výběru jsem na ni naladěná! Nejlépe asi hodnotím S tichým souhlasem - brilantní detektivka.

petka-2007
23.01.2013 4 z 5

Dobrá kombinace autorů

milostné romány zkrácená verze historické romány

Autoři knihy

James Patterson