Zajatci Pardálí soutěsky přehled

Zajatci Pardálí soutěsky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42957/bmid_zajatci-pardali-soutesky-O16-42957.jpg 4 102 102

Dobrodružství skupiny dětí, které jsou uvězněny sněhovou vichřicí v nepřístupné skalní soutěsce a zápasí o život. Robinzonáda skupiny pionýrů, kteří putujíce na kolchozní farmu, uváznou pro nenadálý příchod zimy v soutěsce kavkazských hor a jsou donuceni starat se o potravu, zápasit s šelmami a vyrábět si věci denní potřeby. Později jsou zachráněni dospělými a vycházejí z této životní zkoušky nakonec tělesně zdatní a duševně zocelení. Identifikační číslo tohoto vydání knihy je 13-850-88 .... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Hovazadzori gerinere , 1956

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zajatci Pardálí soutěsky. Přihlašte se a napište ho.

Loubooker
15.05.2024 3 z 5

Četl jsem kdysi dávno a líbila se mi. Ale určitě ji nemohu označit za nejlepší si knihu, či jsem jako malý četl. Určitě výše hodnotím Borikovy lapalie, Jirka v rázi, Tarzan, Tisic dolarů za Bufallo Bílla a pokračování, Dva divosi, Moji známí z divočiny a různé tituly edice Statečná srdce, např. Povídky rybář. hlídky, Jezero na Vysočině, Ocelová stezka, Trioky jezdec, Hoši z modré zátoky,nebo knihy od Fr. Flose - Albatros a Nad Tichým oceánem. Takže zmíněné knihy byly a jsou o několik plevelů výše, než dobrodružství sovětských pionyru... V té době se mi bohužel nedostaly do rukou Ransomovky, ty by se mi líbily. Dnes jako dospělý už je číst nebudu, stejně tak jako nebudu číst Zajatce.
Takže jako malý čtenář bych hodnotil asi 4*, teď tak 3 až 4, vzhledem k tomu, na kolik lepších knih z dětství jsem si vzpomněl během chvilky

Jirka92333
24.10.2023 4 z 5

Skvělý příběh!!! Hvězda dolů za politickou propagandu. Ta to trošku kazí.

Samwise1KB
19.06.2023 4 z 5

Jedna z nejoblíbenějších v dětství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zajatci Pardálí soutěsky v seznamech

v Právě čtených2x