Peter.Melon Peter.Melon komentáře u knih

Ranhojičova mise Ranhojičova mise Wolf Serno

Dobrá kniha.Autor je šikovný.Jako román to působí dobrým dojmem a kniha je zajímavá ale trochu hůře čtivá...

19.02.2013 4 z 5

Tulák Rover Tulák Rover J. R. R. Tolkien

Dobrá a zajímavá kniha.Autor ji pojal dobře.Je to jakási pohádka.Působí docela dobrým dojmem.

30.01.2013 3 z 5

Dobyvatel Dobyvatel Stephen Baxter

Zajímavá kniha a dobrý historický román.Zaujal mě.Je to má první kniha,kterou jsem od tohoto autora četl.

31.12.2012 4 z 5

Mág – Mistr Mág – Mistr Raymond E. Feist

McGrinder má stejný názor jako já.

30.10.2012 5 z 5

Leonardo da Vinci - A jeho supermozek Leonardo da Vinci - A jeho supermozek Michael Cox

Mám podobný názor.Je to zajímavá kniha a celkem i dobrá.

30.10.2012 4 z 5

Kukla motýla Kukla motýla Heather Terrell

Výborný román z pera autorky Heather Terrell.Čtenář se zde seznámí s hrdinkou této knihy,která je zároven první autorčinou knihou.Kniha čtenáře vtáhne do minulosti a současnosti v městě New York,kde hlavní hrdinka také pracuje jako advokátka.

24.09.2012 5 z 5

Tolkienův bestiář Tolkienův bestiář David Day

Souhlasím s uživatelem Hipi.Text není žádná sláva a ilustrace je supr.

18.07.2012 4 z 5

Zloděj map Zloděj map Heather Terrell

Kniha Zloděj map je dobrá kniha a líbí se mi.Je čtivá a existují v ní dva nezávisle na sebe se navazující děje.Minulost a součastnost.Minulost se odehrává kolem roku 1421 v Cíně a současnost se odehrává ve městě New York,kde právnička a zárovn hlavní hrdinka této knihy pracuje jako advokát.

22.06.2012 5 z 5

Bod mrazu Bod mrazu Karen Dionne

Výborná kniha.Je napínavá,akční a dobře čitelná.Stojí za přečtení.Hodnotím ji 100 procenty.Autorka této knihy Karen Dionne je bystrá.

24.05.2012 5 z 5

Francie Francie Terry Deary

Co je to gilotina?Jaké války Francie vedla?S kým?Kdo to byl Ludvík XIV?To vše a mnohé jiné se dozvíte po přečtení této humorně-poučné knihy.Dávám jí 60 procent.Je celkem dobrá a vhodná hlavně pro mladší generaci čtenářů.

14.05.2012 3 z 5

Geniální podivíni Geniální podivíni Nina Kupcová

Co to je teorie relativity?Kdo to byl Albert Einstein nebo Mark Twain?Toliko odpovědí najdete v této jedinečné knize.Je plná geniálních osobností a jejich životních příběhů.Lze zde zjistit mnohé,co jinde nalézt nelze.Tato kniha autorky Niny Kupcové vypráví mnohé zajímavosti ze života geniálních osobností světových dějin.

06.05.2012 5 z 5

Král zbojníků Robin Hood Král zbojníků Robin Hood Simon R. Green

Skvělá kniha o Robinu Hoodovi!Také jsme ji četl jako dítě.Líbí se mi.Je v ní napětí i akce.Robin Hood je má oblíbenná historicko-fiktivní postava hrdinného lukostřelce.Film s Kevinem Costnerem jsem samozřejmě také viděl.Simon R.Green je dobrý autor.Určitě stojí alespon za jedno přečtení.

06.05.2012 4 z 5

Král rybář Král rybář Leonore Fleischer

Výborná kniha.Je o přátelství a já ji četl jako dítě.Zdála se mi dobrá a zajímavá už kdysi.Tuto knihu mám rád.Film jsem také viděl(hrál v něm Robin Williams).Kniha potěší i zaujme.Je plná napětí,zvratů a také akce a překvapivých a zajímavých situací.
Hodnotím ji velmi kladně-dávám plný počet,tedy 100 procent.

06.05.2012 5 z 5

Muži ve zbrani Muži ve zbrani Terry Pratchett

Dobrá a hlavně zábavná kniha autora Terreyho Pratchetta.V dětství jsem ji četl a zdála se mi zábavná.Autor je vynalézavý a chytrý(už jenom to množství jmen trollů,trpaslíků a ostatních bytostí).Hodnotím ji velmi kladně-80 procenty.Je to vlastně jediná kniha,kterou jsem od tohoto autora dočetl do konce.Velká legrace!Zkuste přečíst...

03.05.2012 4 z 5

Muka dospívání aneb Těžký hypochondr v pubertě Muka dospívání aneb Těžký hypochondr v pubertě Aidan MacFarlane

Kniha hlavně pro teenagery.Je celkem dobře napsaná a místy i vtipná,Je to jakýsi deník jednoho pubertáka.Hodnotím ji 60 procenty.Přečetl jsem ji snad stokrát.Zápisky mě zaujaly i pobavily.V pubertě jsem ji četl a zdála se mi zajímavá.Zkuste také přečíst.

03.05.2012 3 z 5

Občan galaxie Občan galaxie Robert A. Heinlein

Občan galaxie-zdařilá fantasy kniha.Snad má nejoblíbenější.Přinejmenším má nej scifi and fantasy kniha od scifi autora Roberta Heinleina.Dávám 80 procent.Tato kniha je zajímavá a umí čtenáře zaujmout.Stojí za přečtení.Hlavní hrdina je kluk Thorby,který prožívá různá dobrodružství.Chcete vědět více?Přečtěte si tuto fantasy knihu od Roberta Henleina a uvidíte...

03.05.2012 4 z 5

Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Katty Joyce (p)

Souhlasím se čtenářem WEILEM,má pravdu.V knize se vyskytují fotky,rozhovory i Laurieho ocenění.Dávám této knize 60 procent.

02.05.2012 3 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Obchodník se smrtí-spousta jmen,míst a jeden whisky popíjející chlápek.Vcelku zábavné a někdy i napínavé.Autor přidal ke každému oddílu knihy citát,což beru jako plus této trochu chaotické knihy.Po jejím přečtení jsem o ní ještě musel chvíli přemýšlet...

02.05.2012 4 z 5