Pei8 Pei8 komentáře u knih

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Dlouhou dobu jsem si tuto knihu chtěla přečíst a když jsem to konečně udělala, nelitovala jsem. Myslím, že je opravdu mimořádně napsaná. S Cath jsem se dokázala stotožnit levou zadní. Jsme si hodně charakterově podobné, proto jsem jí velmi dobře rozumněla. Ostatní postavy byli také fajn ( nejvíce Lavi XD ) ... Knihu tedy určitě doporučuji. Myslím, že nebudete litovat..

24.06.2018 5 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Kniha se mi svým způsobem líbila. Byla velmi oddechová a taky docela vtipná. Molly jsem měla ráda .... i ostatní postavy se mi zamlouvali, teda až na Cassie ta mi někdy lezla na nervy :D .. Také bych uznala, že je to určitě slabší než Simon, ale také to mělo jisté kouzlo. Za mě čtyři hvězdičky.

19.05.2018 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Kniha mě na první pohled zaujela a to jak obálkou, tak obsahem. Proto jsem si od ní také hodně slibovala, ale nakonec jsem byla jen zklamaná. Čekala jsem něco originálního, chytlavýho a něco co ve vás vyvolá takoví ten pocit žasnutí... ne ne ne!! Nic takového!! Je pravda, že námět knihy je originální, ale že by vás nutila zhltat jí v jeden den .. ani nápad.. ! Knihu jsem četla na 3x .. protože mě jednoduše nebavila. Postavy jsem měla ráda, tedy možná až na Addy .. ta mi nějak neseděla... ( můj názor ) .. A také musím uznat, že jsem dokonce knihy netušila kdo za vším tím zmatkem stojí, takže za tohle vše dávám hvězdičku... Knihu bych doporučila těm, kteří se zrovna nudí a touží po něčem oddechovém a nic moc neočekávají ...

10.04.2018 3 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Božíčku .. může to být ještě roztomilejší?!!! .. Abych byla upřímná kniha ( už jen svým názvem ) Muffin a Čaj přilákala mou pozornost, jako hurikan. Byla jsem nadšená z obálky a z obsahu a už jen čekala na den vydání. Knihu jsem si běžela koupit pár dní po té hned ze školy a pak nastal zlom, když se mě kamarádka zeptala ,, To je od českého autora?" V ten moment jsem knihu měla chuť odlozit zpět do regálu.. ale díky bohu neudělala jsem to!!
A nelituju toho ... naopak!! Jsem neskutecně ráda, že jsem si mohla přečíst, tak kouzelnou knihu. Daniel a Kit mi přirostli k srdci hned!! Jsou to neskutečné postavy.. hned máte pocit, že by jste taky takového člověka chtěli potkat ...
Takže za mě 100% doporučuji.. Kniha nezklame naopak okouzlí .. A myslím, že místy se každý přistihne, jak se culí a hihňá nad tí, jak je to sladký!!
Navíc je to LGBT .. která holka na to není ujetá ! XD

05.04.2018 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Kniha mi přišla nenáročná, lehká a napněná takovým tím vánočním kouzlem :3 ... Čemuž dopomáhali i ty roztomilé stříbrné hvězdičky a překrásný obal. Knihu jsem si přecetla přesně na vánoce a opravdu splnila svůj účel.... Postavy mi byli sympatické a i když jsem očekávala o malinko víc... myslím, že je to jedna z knih, ke které se určitě opět s radostí vrátím..

15.03.2018 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Opravdu milé čtení. Potěšila mě, jak nádherná obálka, tak i skvělý obsah. Líbili se mi postavy, děj .. noo prostě všechno .. určitě doporučuji :))

13.11.2017 4 z 5

Nejsem žádná potrhlá holka Nejsem žádná potrhlá holka Gretchen McNeil

Knihu jsem přečetla za pár hodin. Líbila se mi. Mám ráda knihy u kterých se zasmějete a tady u téhle to rozhodně platí. Trochu jsem u téhle knihy přemýšlela proč se většina lidí chce stát populárními. Co je vlastně špatného na tom nebýt středem pozornosti? No, ale knihu určitě doporučuji.

30.09.2017 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Knihu jsem přečetla za jeden den. A musím říct, že to byla naprostá BOMBA!! Prostě dokonalá kniha a to se nezmiňuju o obálce, která je naprosto boží. Opravdu jsem se od ní nemohla odtrhnout. Byla jsem dost ráda, že jsem mohla svět alespoň na chvíli vidět očima člověka se schizofrenii. Byl to opravdu hezký zážitek. Takže za mě všechny hvězdičky, moc doporučuju!!

30.09.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Bylo to příjemné čtení. Kniha neurazila, ale přece jenom jsem od toho čekala trochu víc. No, ale jinak příjemná oddechovka.

29.09.2017 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Kniha se mi velmi líbila. Vím, že se říká nesuď knihu podle obalu XD .. ale tahle kniha přitáhla mou pozornost hlavně kvůli pěknému obalu XD. Kniha byla čtivá a opravdu se dobře četla. Hodně se mi líbil konec ... XD ... I když jsem si myslela, že NN bude zrovna on.. a vlastně jsem si to i dost přála, takže mě autorka nezklamala :))

29.09.2017 5 z 5