Peetullka Peetullka komentáře u knih

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Tami Hoag,
Tato kniha mi přišla nejméně zajímavá, ale určitě to stojí za to si přečíst. Ale předešlé jsou podstatně lepší.

09.06.2018 2 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Velmi vtipný romantický příběh. Mě osobně se tato kniha velmi líbila, jelikož jsem se u toho velmi nasmála. Další díly této série už nejsou tak dobré.

13.03.2018 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Úsměvná romance, velmi romantická. Mě se velmi líbila ! Ale četla jsem někdy když mi bylo 18.

13.03.2018 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Velmi příjemná oddechovka. Tato kniha je asi pátá kniha od této autorky a je průměrná. Dle mého názoru Já a pan Darcy je nejlepší.
Pokud si chcete příjemně odpočinout a užít si Paříž a historický milostný příběh , který hlavní hrdina Rudy odhaluje, určitě po této knize sáhněte.

13.03.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Mám pro Browna velkou slabost - další příběh a honička Roberta Langdona ničím skoro nepřekvapí (stále podobné schéma) , ale velmi velmi čtivé , fascinujeme mě jak vše historicky, architektonicky sedí (musím se jet podívat do Barcelony i Madridu). Každopádně doporučuji , skvělá kniha na víkend !

11.03.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Takže, jedná se o psychologické drama. Kniha je docela čtivá, ale nedočetla jsem. Příběh je o tom jak únos prožívá matka a o tom jak přímo únosce.
Nebavilo mě to. Možná se k tomu někdy vrátím, možná ne.

25.02.2018 1 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Anotace skvělá, ale upřímně knihu jsem odložila, jak mě strašně moc nebavila, strašně moc opisů a přišlo mi to velmi tuctové - to spíše Polamáné panenky mi přišli zajímavé.
Tuto kniho nedoporučuji.

29.01.2018 1 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No hodnotit tuto knihu,je velmi těžké, ale kniha která je prý velký bestseller a není tomu tak!Prostě detektivka, sice docela čtivá, ale určitě není nejlepší.

29.01.2018 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Podle mě jedna z nejlepších knih co jsem v poslední době četla. Propracované do všech detailů. Určitě všem doporučuji.
Na žebříčku mých přečtených knih si stále drží první místo.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Super kniha !

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Justin Cronin mě velmi překvapil, opravdu se těším na další knihu :-)

Mráz Mráz Bernard Minier

Určitě doporučuji !

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Vrah mě sice překvapil, ale prostě detektiv který všechno vyřeší pouze svým uvažováním mi asi nějak vadí.. Každopádně Polámáné panenky jsou 100% lepší.

29.01.2018 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Dobře se to čte, pro nenáročné , ale určitě lepší tato než druhý díl Dobře se dívej ..

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Kniha se mě příjemně překvapila :-) Doporučuji.