pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Tohle se mi moc líbilo. Děj mě pohltil. Četla jsem a četla protože jsem byla zvědavá, jak tohle dopadne.
Jdu číst druhý díl :)

27.12.2016 5 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Moc pěkný příběh.

21.12.2016 4 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Silný příběh, to jsem opravdu nečekala. Každopádně být na Hanky místě, Marek by neměl šanci. Vždyť začátky na vztahu bývají to nejkrásnější a on to hned z kraje pohnojil .....
Chudák Denisa, takový konec si nezasloužila. Je ale pravda, že deset let zpět jsem také nejezdila jinak a stopovaní jsem brala jako dobrodružství a bavilo mě. V té době to bylo snad i moderní ..... Vůbec jsem si neuvědomovala to riziko a když už, tak jsem si říkala, že by to byla velká náhoda. Denisa si to nejspíš také myslela a jak to dopadlo.
Tohle bylo zajímavé čtení a jedno z nejlepších.

12.12.2016 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tohle se mi moc líbilo......
Prostředí opravdu děsivé. Celý Clařin příběh byl děsivý a hlavně uvěřitelný a moc smutný. Přiznám se, že jsem měla na její rodiče vztek a pak jsem i zapochybovala, jestli Clara opravdu není blázen, když jí doktor řekl, že žádný Bruno neexistuje. A pak jsem byla zase napjatá jak struna, jestli se jim útěk podaří. Hlavně jsem pořád čekala, že je Lawrenc prozradí. No dopadlo to jak to dopadlo. Myslela jsem, že se Clara utopila, samozřejmě nikomu nepřeju smrt, ale to by byl závěr, který by si, dle mého názoru, kniha zasloužila. To že nakonec žila a setkala se se svou dcerou mi tam nějak nesedělo k tomu smutnému životu.
Co se týče Izzy tak ta tam byla naprosto zbytečná. Celý její příběh mohl být klidně vynechán. Působil na mě jako nějaký brakový americký film. Kráska která šikanuje všechny kolem, no hrůza .....
Jinak ale když pominu ten závěr a Izzy, tak se mi kniha opravdu moc líbila. Nevěděla jsem co z toho nakonec bude, musela jsem číst a číst. A ty emoce, ty jsem u toho rozhodně měla a tím se kniha pro mne vyzdvihuje mezi ty lepší.

06.12.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtyři hvězdy dostačující :)

02.12.2016 4 z 5

Věrný záletník Věrný záletník Nicola Cornick

Henry a Polly mě opravdu nebavili. Byly tam takové situace nahoru a dolu. Něco se vyvíjelo zajímavě a pak to dopadlo jako nesmysl. Vím že je to červená knihovna a já takové čtení mám moc ráda, ale tohle mi přišlo opravdu nějak mimo. Škoda.

24.11.2016 3 z 5

Ctnostná neřestnice Ctnostná neřestnice Nicola Cornick

Čekala jsem, že to bude lepší čtení ......

15.11.2016 3 z 5

Válečná nevěsta Válečná nevěsta Jiří Svetozar Kupka

Kniha se mi zdá celkem zajímavá i když do čtení jsem se občas musela přemlouvat. Není to to nejlepší, nemohu ale řadit úplně mezi ty nejhorší.

10.11.2016 3 z 5

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Tady je vidět, jaký člověk dokáže být, když se zamiluje .......
Dobrá knížka, ale já mám radši prázdninové lásky :)

30.10.2016 3 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Jsou knihy, které bych mohla číst pořád dokola a jsou knihy, které mi stačí přečíst pouze jednou, a mezi ně patří i tato. Ale nelituji toho. Jsem ráda, že jsem jí přečetla, ale to mi stačí :)

27.10.2016 3 z 5

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

Tak z této knihy nejsem zas až tak nadšená, jak z ,,Lanczovek,, bývám. Určitě je to pěkná kniha, ke všemu hodně ze života, jen já jsem nějak nenašla sympatie s postavami.
A jinak jak psala Ann, také by mě zajímalo, kdo byl D. Možná je to tam někde schované, ale vzhledem k tomu, že jsem nečetla s takovým nadšením, jsem to nepostřehla?

20.10.2016 3 z 5

Oranžové blues Oranžové blues Lenka Lanczová

Marcela byla těžce na ránu, teda aspoň dle mého názoru. Ale knížka se mi moc líbila, asi proto, že měla takový konec, jaký měla. Nečekala jsem to a to mě právě moc bavilo :)

12.10.2016 5 z 5

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

Moc pěkná kniha, musím zařadit mezi jednu z nejlepších od paní Lanczové :)

07.10.2016 5 z 5

Hranice odvahy Hranice odvahy Elizabeth Chadwick

Paní Chadwick nezklamala, skvělá kniha, jako její doposud všechny, které jsem četla. Nevím jak to autorka dělá, ale já si vždy její postavy zamiluji. Kdybych z dřívějších knih neznala Williama, určitě na první místo zařadím Johna. Ale prostě William je ..... ach :) A dokazují mi to všechny knihy, ve kterých se objeví.

06.10.2016 5 z 5

Léč pana z Rožmberka Léč pana z Rožmberka Ludmila Vaňková

Moje první kniha, a určitě né poslední, od paní Vaňkové. Je pravdou, že ze začátku jsem moc nadšená nebyla, nějak jsem se nemohla začíst. Změna nastala, když se Kateřina setkala s Petrem a od té doby jsem četla a četla :) Bylo mi potěšením poznat Petra z Rožmberka. Rožmberky mám moc ráda, Petr Vok byl mému srdci nejbližší, než jsem poznala Petra z Rožmberka :)

18.09.2016 5 z 5

Obchodnice se zlatem Obchodnice se zlatem Iny Lorentz

Byl to pěkný příběh, dobře se mi četl, jen konec mě trochu zklamal. Moc přeslazený, vůbec se mi do závěru nehodil, ale ano, autorka to tak cítila a já to tak musím respektovat :)

10.09.2016 4 z 5

Láska hříšného lorda Láska hříšného lorda Edith Layton (p)

Za mě nic moc. Spousta zbytečně dlouhých rozhovorů o ničem. Nejsem nějak nadšená.

29.08.2016 3 z 5

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Moc hezká kniha, čtení pro romantické duše. Mě se příběh líbil.

24.08.2016 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Kniha se mi moc líbila, bavilo mě vyprávění Vidy, byla jsem zvědavá, jak to vše bylo. Opravdu moc pěkné :)

23.08.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Docela pěkná kniha, dobře se čte.

16.08.2016 3 z 5