pavlinka0250 pavlinka0250 komentáře u knih

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Úžasná knížka :-)
Jako malá jsem z ní byla u vytržení a v mé knihovně má stálé místo.

30.03.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tma byla pro mě z celé série nejlepší. Stránky lítaly jedna za druhou, všechny povinnosti šly stranou, protože tohle jsem prostě musela rychle dočíst. Jednoznačně bomba !!!!!

26.03.2017 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Ano, i Kruh se mi líbil . Konec knihy strhující, napínavý. Takže teď vzhůru do Tmy. Už se těším. :-)

23.03.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak jo, dobrý to bylo. Kapitoly s Dianou mě moc bavily.
Jdu na Kruh. :-)

10.03.2017 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Dámy z Grand Avenue prostě miluju. :-)

14.01.2017 5 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Já Joy miluju. A opět to byla jízda. Na konci jsem jen vykulila oči a nevěřila. Ona prostě umí překvapit.

27.12.2016 5 z 5

Kde vládnou stíny Kde vládnou stíny Michael Ridpath

Zajímavá knížka. ☺ nejdříve jsem ji chtěla odložit, ale dobře, že se tak nestalo.

11.04.2015 4 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

Stejně jako první díl. Čte se sama.

09.04.2015 5 z 5

Bílá vlčice Bílá vlčice Theresa Révay

Nádherná kniha,četla se jedním dechem a okamžitě jsem mazala pro druhý díl. A jsem ráda, že je mám ve své knihovně.

09.04.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nejdříve jsem viděla film, který mě absolutně dostal. Naprosto skvělý, už jsem ho shlédla třikrát. A akutně jsem potřebovala i přečíst knihu. No a bohužel pro mě to bylo zklamání. Jak píše veronika 5179,že bude asi jediná, kdo knihu neohodnotí kladně, tak jediná není.

07.04.2015 2 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Jo,tak tohle bylo pro mě moc zajímavé čtení. Kniha se mi moc líbila. Každému nemusí sednout styl autorčina vyprávění, ale já byla mile překvapena.

03.04.2015 5 z 5

Zvrácené myšlenky Zvrácené myšlenky Andrea Kane

Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Čtivé, napínavé. Doporučuji.

Power play - Nátlaková hra Power play - Nátlaková hra Joseph Finder

První kniha, kterou od Findera čtu a jsem unešená. Píše opravdu výborně, ne nadarmo se mu přezdívá druhý Arthur Hailey. Tak nějak se nemůžu od knihy odtrhnout a akutně potřebuji číst další jeho knihy.

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Naprosto skvělá kniha. Četla jsem ji vícekrát, ale pokaždé jakobych ji měla v rukou poprvé.

Americká tragédie Americká tragédie Theodore Dreiser

Četla jsem knihu asi v devatenácti letech a přesně si vzpomínám, jak jsem vždy letěla domů z práce, jen abych už zase mohla pokračovat ve čtení. Už je to pěkná řádka let,ale jsou knihy, na které se opravdu nezapomíná a tahle mezi ně rozhodně patří.