Pavlina1987 Pavlina1987 komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tenhle díl už se dá považovat za horor. Během čtení knihy už jsem se i bála jít v noci na záchod Od knihy se neslo odtrhnout, měla jsem ji přečtenou za jediný den. Knihu doporučuji.

14.08.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Super! Lepší než první díl!

07.10.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nevím proč, ale tato kniha ne mi líbila z této série nejméně. Asi jsem měla vysoké očekávání. Snad to napraví Robert dalším dílem.

09.11.2022 2 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Taková pohádka pro dospělé. Už mi to chvilkami přišlo jako sci-fi, zvětšující se příšery se zuby mi přišly už přitažené za vlasy. Hlavní postava mi přišla jako mužská kopie prvního dílu ze série. Pokorný kluk, který je rád za pracovní nabídku, jelikož se potýká s chudobou a je vůbec rád, že má kam složit hlavu.
Každopádně i tak se mi kniha velice dobře četla, nebyla nudná a byla i napínavá. Určitě si přečtu celou sérii.

14.08.2022 2 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

(SPOILER) Kniha byla čtivá a napínavá. Ze začátku mi hlavní hrdinka dost připomíná a Eriku Fosterovou od Roberta Bryndzy. Vraha jsem odhalila od chvilky, kdy bylo řečeno ze oběti vozil/a na kolečkách. Libilo se mi ukončení knihy, hned jsem vzala druhý díl, abych se dozvěděla jak to teda bylo…..Tato série se mi líbí čím dál víc.

29.09.2022 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Ze začátku jsem se nemohla chytnout, celkem mě kniha nudila. Po několika kapitolách to ale začalo a do knihy jsem se konečně zakousla, chvilkami jsem teda se musela soustředit více, abych všechny postavy a zápletky pobrala, ale napínavá byla tato kniha dost. Líbila se mi…

20.09.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Slabší kniha. Čekala jsem víc. Čekala jsem kdy se kniha rozjede, než jsem se dočkala, tak jsem se dočetla konce. Nejvíce mne v knize bavila Laura, pán bůh zaplať za ni, jinak bych to nedočetla.

08.03.2023 1 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Tak to byla jízda. Od začátku až do konce jsem byla napnutá jak struna. Knihu jsem přečetla za 3 dny. Myslím ze ti mluví za vše. Tahle série mi bude opravdu chybět .

14.02.2023 5 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Na tuto knihu bych potřebovala hvězdiček 6. Od první stránky do poslední jsem byla napjatá jak struna.
Většinou je nejlepší první díl ze série, ale tady u té je to přesně naopak, je to čím dal lepší. Sice už jsem se nebála tak, jako u prvního dílu, ale možná je to tím, ze jsem věděla co čekat. Knihu jsem přečetla pomalu na jeden zátah a nechtělo se mi ji odkládat.
Ti dva mi budou chybět, už se nemůžu dočkat pokračování.

07.09.2022 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Já tedy nejdu s moc pozitivní recenzí. Tahle kniha byla moc předvídatelná, do knihy jsem měla problém se začít. Také styl psaní mi moc nevyhovoval. Nebylo tam napětí, ani nic překvapivého.

26.02.2023 1 z 5