papaja1288 papaja1288 komentáře u knih

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

super knížka, krásně napsaná

16.02.2019 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Skvělá kniha... podobná filmu ale lepší :D

10.08.2017 5 z 5

Hamlet (komiks) Hamlet (komiks) Richard Appignanesi

Skvělé zpracování klasiky. Hezké obrázky. Určitě má oblíbená komiksová kniha

03.09.2016 5 z 5

Angelika - Toulouská svatba (2.díl) Angelika - Toulouská svatba (2.díl) Anne Golon (p)

Přečteny všechny díly a i po letech je to stále má nejoblíbenější série románu ♥

01.09.2016 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Všechny díly přečtené na jeden nádech. Velice vtipná kniha s obrázky. Doporučuji přečíst ne jen mladším generacím

Zápisky Georgie Nicolsonové Zápisky Georgie Nicolsonové Louise Rennison

Zábavná kniha. Vyplatí se koupit set všech 4 knih v 1 (v této) než je kupovat po jednom :)

On je fakt boží On je fakt boží Louise Rennison

Velice vtipná a povedená kniha. Tato spolu s dalšími 3 díly tvoří zábavný příběh mladé puberťačky a jejího "BS"

01.09.2016 5 z 5

Jak se prodavač papíru stal buddhou - Korejské buddhistické legendy Jak se prodavač papíru stal buddhou - Korejské buddhistické legendy neznámý - neuveden

Skvělé a poučné legendy.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

John Green je skvělý spisovatel a tato kniha je jedna z jeho nejpovedenějších děl. Film je velice podobný knize. Vřele doporučuji přečíst i podívat se.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha mě nadchla. Jen mě mrzel konec Aljašky. A to že Miles ztratil lásku hned jak ji našel :/ smutné ale krásné

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Skvělá kniha. Gaston Leroux je úžasný spisovatel. A Fantom Opery je jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy měla to štěstí číst ♥

01.09.2016 4 z 5