Pajina68 Pajina68 komentáře u knih

Celá v bílém Celá v bílém Mary Higgins Clark

Tahle kniha se opět velice povedla. Napínavá a moc pěkná.

26.08.2019 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Tak tohle je pro mne zatím ta nejslabší kniha od Harlana Cobena. Ze začátku to vypadalo slibně, ale ke konci jsem se v ději začala úplně ztrácet a konec jsem četla už jen proto, abych knihu prostě dočetla. Škoda, zatím všechny jeho knihy mne hrozně bavily.

26.07.2019 2 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Tahle knížka se mi moc líbila. I přes některá negativní hodnocení má za mne plný počet hvězdiček.

18.07.2019 5 z 5

Paříž Paříž Émile Zola

Tahle kniha byla opravdu z těch méně záživných. Politické pasáže mne moc nebavily, ale jinak byl příběh zajímavý a jsem ráda, že jsem knihy četla v pořadí, v jakém byly napsány. Netušila jsem, že děj v knihách navazuje na sebe, u mne to byla náhoda, že první jsem četla knihu Lourdy, pak Řím a nakonec Paříž. Tak mi byly i srozumitelné myšlenkové pochody abbého Pierra Fromenta.

08.07.2019 2 z 5

Podraz Podraz Pavel Jansa

Celkem zajímavá detektivka.

04.06.2019 4 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi moc líbila. Tahle autorka píše knihy z našeho obyčejného života. A úplně nejlepší je, když příběh skončí dobře. Proč smutnit i nad knížkou, když život je v poslední době samá negativita.

16.05.2019 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Ačkoliv jsem této knize nedávala moc šancí, tak mne překvapila a hrozně moc se mi líbila. Přečetla jsem ji za jediný den, nemohla jsem ji odložit. Zřejmě to bylo tím, že se v knize odehrávalo několik příběhů najednou v rámci jedné rodiny. Opravdu moc hezké čtení.

06.05.2019 5 z 5

Hotel Karneval Hotel Karneval Petr Prouza

Knihu jsem četla už kdysi, hned, jak vyšla, ale vůbec si ji už nepamatuji. Děj nebyl špatná, pouze i na tak malou knihu se to nějak táhlo.

03.05.2019 3 z 5

Už nikdy nebudeme mladí Už nikdy nebudeme mladí Daphne du Maurier

První část knihy mne moc nebavila, ale další část už byla zajímavější, asi proto, že se v knize objevila ženská postava. Od této autorky jsem ale četla již lepší knihy.

26.04.2019 3 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Kniha od mé oblíbené spisovatelky se mi opět moc líbila, ačkoliv jsem tentokrát brzy uhádla, kdo zabíjel. Ale bylo to fajn počteníčko.

09.04.2019 5 z 5

Kdo tě hlídá Kdo tě hlídá Mary Higgins Clark

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Překvapilo mne, že má horší hodnocení, než-li ostatní knihy od Clarkové. Mne opravdu moc bavila.

29.03.2019 5 z 5

Řím Řím Émile Zola

Pro mne hodně těžkopádná kniha. Ačkoliv jsem to čekala, popisů tam bylo tak moc, že jsem některé pasáže přeskakovala. Příběh, který se zde odehrával, byl opět, jako u většiny Zolových knih, tragický, smutný. Vůbec se nedivím, že církev Zolu neměla ráda, byl opravdu její silný odpůrce. Už v knize Lourdy (která se mi líbila více) církev napadal a i touto knihou dal opět silně najevo, jak mu vadí bohatá církev a chudoba obyčejných lidí.

18.03.2019 2 z 5

O Sněhurce O Sněhurce Vojtěch Kubašta

Nádherná skládací knížka. Ta mi vydržela nejdéle, ale bohužel moje děti ji časem zničily.

27.02.2019 5 z 5

O Popelce O Popelce Vojtěch Kubašta

Tuhle knihu jsem jako malá měla. A ještě plno jiných skládacích. U nás v městě je vyrábělo družstvo Obzor. Byly to kouzelné knížky. Škoda, že nevydržely ty roky.

27.02.2019 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Kniha byla zajímavá a konec opravdu nepředvídatelný. Líbilo se mi, že děj nebyl pouze o vyšetřování případů, ale i dost ze soukromého života Niny - hlavní hrdinky. Tím byla její postava "polidštěna", proto mne kniha opravdu dost bavila.

19.02.2019 4 z 5

Cvrček a mravenci Cvrček a mravenci Jiří Zdeněk Novák

Tuhle krásnou a poučnou knížku jsem naposledy viděla ve školce a to už bude 50 let. Když jsem ji spatřila v knihkupectví, najednou jsem si ji vybavila, neváhala jsem a okamžitě ji koupila své vnučce. Krásná, milá knížka s moc hezkými obrázky.

31.01.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha mne jednoznačně pohltila. Od začátku byla moc zajímavá a četla se opravdu jedním dechem.

29.01.2019 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Ze začátku mne kniha nijak moc nezaujala, lodě a moře nejsou zrovna moje záliba. Ale ke konci děj dostal spád a nakonec jsem se nemohla od knihy odtrhnout, dokud jsem ji nedočetla.

21.01.2019 5 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Ze začátku mne kniha moc nebavila, ale postupně začal děj být docela zajímavý.

03.01.2019 4 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Taková normální kniha ze života. Ani nijak výrazná, ani nijak nudná.

30.11.2018 3 z 5