Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Boss a ja Boss a ja Sara Mia Velinská

Přiznám se,že jsem knihu neměla v plánu vůbec číst. No jenže pak jsem si náhodou přečetla komentář od evinevkY ,který mě zaujal víc než Anotace.A vůbec nelituji.Kniha se cetla sama.Takze taky doporučuji.

04.12.2023 5 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Michael Connelly

Dobře se to četlo. Jen konec mi připadal takový rychlý.

03.12.2023 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Naprosto souhlasím s komentářem Monika0181.Me se též kniha líbila. Sice na toto téma už bylo napsáno x knih.Ale tady to prostě bylo napsáno jinak.Aby se čtenář zamyslel nad životem a co je v životě důležité.

01.12.2023 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Druhá kniha od autorky a já jsem spokojená. Četla se dobře.

30.11.2023

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Michael Robotham se řadí mezi moje oblíbené autory.Zacatek knihy je trochu pomalejší, ale pak to dostane spád a uz to jede.Tesim se na další díl kde se možná konečně dozvíme víc o osudu Evie.

30.11.2023 5 z 5

Zasnežené Vianoce Zasnežené Vianoce Sarah Morgan

To bylo velmi příjemné čtení. Zvlášť teď v předvánočním čase. Hlavně mě bavila nannu Jean.

29.11.2023 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Příjemná jednohubka na jedno odpoledne.

25.11.2023

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Další díl se série a opět skvělý jak předchozí. Od začátku napínavé a drží čtenáře v napeti až do konce. Myslím, že v 5 dílů se máme na co těšit .

25.11.2023 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Prvni dil nove serie a já jsem teda moc spokojená. Od samého začátku napínavé. A každou kapitolu jsem hltala.Misty mi až bylo zle co vse se přihodilo sestře Hannah. Takže můžu jen doporučit.

24.11.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělé čtení.Od začátku napínavé. Můžu jen doporučit.

22.11.2023 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Ja jsem se bavila,tak jako u předešlých dilu.Taková správná Dark romance.

21.11.2023 5 z 5

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

Ten kdo četl sérii Mila Vasquez ,tak ví co má čekat. Autor píše takových zvláštním způsobem, že si čtenář říká co to je kam to spěje. A tak to je i tady u nové série. Četla se dobře a nakonec vše do sebe pěkně zapadlo. Myslim ale ze to nebude pro každého. Uz se těším na další díl.

18.11.2023 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Od autorky mám přečteno vše a její knihy jsou prostě top.A to platí i k této nové knize Návrat domů. Začátek knihy byl trochu pomalejší ,ale pak už se to pěkně rozjelo. Krásný příběh i když hodně smutný. A konec ....byla jsem moc šťastná za Jess a Polly.

15.11.2023 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Skvělý dil.Po druhém dílu, který byl takový klidnější opět dil plný akce.Ja jsem se bavila.Tesim se na další díl s Christianem a s Stellou.

09.11.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

No Kulti byl skvělý. Rytmus já, Malychin jsem nedocetla a Dvojitý zásah nebyla špatná ale já se místy musela nutit číst. Klidně bych o takových 100 stran ubrala. A co mě nejvíc štvalo bylo oslovení Puso a zlato.Me to tam vůbec nesedlo. Takže asi do další její knihy se pouštět nebudu.

09.11.2023

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Tento díl byl pro mě zatím nejdrsnejsi z celé série a opět skvělý. Těším se na další díl s Lottie.

05.11.2023 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Tak tady jsem hodne mile prekvapena.Kniha se cetla pekne sama.Podle me tam nejsou zadne hluche mista .Myslim ze kniha je i dobra v tom ,ze dej se prevazne odehrava v nemocnici.A neni to uplna sladarna :-)Tesim se na dalsi.

01.11.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Po předchozím díle Mrtva zona, který byl trochu slabší jsem nedočkavě čekala na další a vyplatilo se.Pani to byla jízda. Od začátku napínavé a i když má kniha tolik stran ,tak přečteno za dva dny. No a Tilly opět úžasná:-)Jen mám obavy aby to nebyl poslední díl jelikož v originále zatím 6 není.

30.10.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Na to ,že to je autorcina prvotina to vůbec nebylo špatné. Sice podle Anotace jsem čekala něco temnějšího ,drsnějšiho. Coz vubec nebylo.Takže kdo nemá rád moc sexu v knihách a spíš více romantiky tak si přijde určitě na své:-)

27.10.2023 4 z 5

Kus mého srdce Kus mého srdce Mary Higgins Clark

Me tahle série prostě baví .Od začátku napínavé a žádná hluchá místa.Jen mě mrzí, že série ma takové nízké hodnocení. Zaslouží si určitě lepší. Po všech těch psycho a krvácích co ted vychazi to je příjemná změna.

25.10.2023 5 z 5