Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Chvilku mi trvalo než jsem se do knihy zacetla. Ale pak už se to pěkně rozjelo. Jen konec mi přišel takový rychlý.

08.09.2023 4 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Moje první kniha od autorky. A jelikož má na Goodreads velmi vysoké hodnocení, tak jsem na ni byla zvědavá. Kniha se cetla úplně sama.Musim říct, že až místy mi bylo Shay velmi líto.Me se kniha líbila a můžu jen doporučit.

19.06.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Tentokrát bohužel nemůžu dát plný počet.Kniha se sice cetla dobře, ale chybělo mi tam napětí,nějaká poradna akce. Tady jsem se místy nudila. Ale Tilly prostě miluji.

28.05.2023 4 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Za mě skvělý první díl nové série.Prvnich pár kapitol mi dělalo trochu problém si zapamatovat všechny jména,ale
Jinak od začátku velmi napínavé. No a když už jsem si myslela ,že vše vím , tak to opět bylo jinak.Takze já doporučuji a těším se na další díl s Indirou.

01.05.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Jeden z nejlepsich dilu teto serie.Netreba vice psat.

11.04.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opět skvělý dil.Myslim ,že zatím každý díl ze série je sázka na jistotu pokud si člověk chce přečíst dobrý thriller.

03.04.2023 5 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Me se kniha moc líbila. Trochu mi to připomínalo knihu Terapie od B.A.Paris i když tato se mi líbila víc.

10.10.2022 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Pro me velke zklamani.Tohle nebyl stary dobry Coben :-(

05.09.2020

Poslední sbohem Poslední sbohem Tim Weaver

Skvělé. Ja jsem opět spokojená. Knihu jsem si užila.

14.05.2024 5 z 5

Dokonalý hrob Dokonalý hrob Stacy Green

Za mě skvělé a myslím, že tady opět máme velmi dobrou krimi sérii.Tesim se na další díl s Nikki.

06.05.2024 5 z 5

Hra na kočku a myš Hra na kočku a myš Michele Campbell

Skvělé. Přečteno za jeden den. Hned od začátku mě chytla. Můžu jen doporučit.

06.04.2024 5 z 5

Odvážná žena Odvážná žena Elizabeth Haran

Vždy když začnu číst knížku od E.Haran ,tak vím že po přečtení budu velmi spokojená. A hlavně jak umí popsat přírodu v Austrálii. Příběh je opět taková červená knihovna, ale to už k ní prostě patří.

26.01.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Skvělé zakončení celé série. No a Epilog s Tristanem a jeho rodinkou byl opět nejlepší.

25.01.2024 5 z 5

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

To bylo tak pěkné a milé čtení na závěr roku.Kniha se mi moc líbila.

30.12.2023 5 z 5

Anatómia lži Anatómia lži Freida McFadden

Po knize Pomocnice u nas vychází kniha Anatomia lži. A musím teda říct, že to byla jízda.Naprosto skvělé. Pro me asi ještě lepší než Pomocnice. Takže vřele doporučuji a těším se na jeji další knihu.

09.12.2023 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Naprosto souhlasím s komentářem Monika0181.Me se též kniha líbila. Sice na toto téma už bylo napsáno x knih.Ale tady to prostě bylo napsáno jinak.Aby se čtenář zamyslel nad životem a co je v životě důležité.

01.12.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Na to ,že to je autorcina prvotina to vůbec nebylo špatné. Sice podle Anotace jsem čekala něco temnějšího ,drsnějšiho. Coz vubec nebylo.Takže kdo nemá rád moc sexu v knihách a spíš více romantiky tak si přijde určitě na své:-)

27.10.2023 4 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Od autorky jsem už četla oba díly ze série Temné vábení a oba díly jsou skvělé. Proto jsem věřila, že i tato samostatná kniha bude stát za to.A nespletla jsem se.Od samého začátku napínavé. Přiznám se že i při čtení slza ukapla.Jak jeden špatný moment dokáže na dalších dvacet let změnit tolik životů. Můžu jen doporučit.A doufám, že se brzo dočkáme dalších knih od této autorky.

07.10.2023 5 z 5

Vůle žít Vůle žít Rachel Amphlett

Pro me skvely dil.Libil se mi vic nez 1 dil.Myslim ,ze se mame jeste na co tesit ,jelikoz v originale uz je napsano 12 dilu :-)

29.08.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Další skvělý dil.Tesim se na další.

11.07.2023 5 z 5