Hra na kočku a myš

Hra na kočku a myš https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529924/bmid_hra-na-kocku-a-mys-65eaf8c648c07.jpg 5 18 4

PRÁCE, KTERÁ JÍ MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT. TAJEMSTVÍ, KTERÉ JI MŮŽE O ŽIVOT PŘIPRAVIT. Když je studentka Harvardu Madison Riverová přijata na stáž k uznávané soudkyni Kathryn Conroyové, považuje to za nejšťastnější den svého života. Taková příležitost by jí totiž mohla na začátku kariéry otevřít spoustu dveří. Jenže Madison má tajemství, které může zničit vše, o co se dosud snažila. Její problematický bratr Danny je podezřelý ze závažného zločinu a případem se zabývá právě Kathryn. Madison by ráda Dannymu pomohla, to by ale znamenalo postavit se své nadřízené. Pak se však po Dannym slehne zem a ona musí začít jednat. Pátrání po pravdě vtáhne Madison hluboko do Kathrynina světa. Kým její nadřízená doopravdy je? Snaží se Madison pomáhat, nebo si z ní udělala pěšáka ve velmi nebezpečné hře? Obě ženy kolem sebe krouží jako kočka s myší a jejich vzájemná nedůvěra roste. Dokážou ji překonat, nebo to celé skončí, až když jedna z nich zemře? ____ „Brilantně napsaná kniha, které nechybí sympatické postavy stejně jako provokativní myšlenky. Ideální čtení pro příznivce psychologických thrillerů.“ – Library Journal „Strhující román od autorky bestselleru Vždycky je to manžel. Michele Campbell je famózní vypravěčka.“ – Jeneva Rose... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

The Intern , 2023

Peace
16.04.2024 4 z 5

"Lidé jsou nebezpeční a ti, kterým věříš, jsou ze všech nejnebezpečnější."

Téma pro mě neobvyklé a o to zajímavější. V některých pasážích mi stránky doslova mizely před očima.
Hodně fajn počtení, kniha rozhodně stojí za pozornost!

mysterygirl
07.04.2024 5 z 5

Super napětí. Nešlo přestat číst.

Paja1709
06.04.2024 5 z 5

Skvělé. Přečteno za jeden den. Hned od začátku mě chytla. Můžu jen doporučit.

Martule44
03.04.2024 5 z 5

Výborná kniha, kterou jsem vzala jedním tahem!
Neotřelé téma, které zamotá hlavu, ale nakonec vše uvede na pravou míru...ovšem dostat se do takové šlamastiky a pak hledat cestu ven, to bych skutečně nechtěla.
Autorka si s tím však poradila a tak můžu doporučit!

thrillery

Michele Campbell
americká, 1962
2019  81%Byla to tichá dívka
2018  77%Vždycky je to manžel
2019  78%Cizinec na pláži
2020  78%Žena, která věděla příliš mnoho
2024  93%Hra na kočku a myš

Kniha Hra na kočku a myš je v