ondrahasic ondrahasic komentáře u knih

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Úžasný návrat do dobrodružného dětství. Příběhy rychlých šípů vždy zahřejí u srdce.

23.07.2022

Již poněkolikáté jsem se musel k tomuto románu vrátit, prostě musel. Sledovat osud génia Taity je skvělý zážitek.

30.01.2020 5 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Vždy když čtu druhý díl řeky bohů snažím se ho porovnat s prvním. Nelze říci který je lepší. Za men skvělá kniha plná zvratů a dobrodružství

14.02.2020 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Po pár nudných dílech, opravdu skvostna detektivka. Skvělé

17.03.2023 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Zatím nejlepší..

24.05.2022 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Po pár stránkách jsem si říkal, jestli jsem si neotevřel špatnou knihu. Oproti prvnímu dílu velice zdařilé.

10.05.2022 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak nevím. Příběh vypadá vcelku strhující. Přečteno zas chvíli. Chvílemi jsem si připadal jako při čtení 50 odstínů a když už jsem se na to začal těšit kniha volným tempem přešla zpět do svého příběhu.
Každopádně je to o bandě zazobaných amerických teenagerů. Uvidíme co v dalším díle.

19.04.2022 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Velice čtivé, moc se těším na další díl. Jelena s Valekem jsou zajímavé postavy

07.01.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Dechberoucí příběh plný zvratů. Velice čtivý. Zvládnuto za tři večery.

30.12.2020 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Velice zajímavá kniha. Sice jsem hlavně ze začátku byl velice skeptický, ale jak se příběh vyvíjel byl jsem do něj více a více pohlcen. Je pravda, že občas jsem se ztratil v ději, ale další stránky to vždy napravily. Za mne super.

24.03.2020 3 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

První díl Řeky bohů je famózní, druhý díl je úplně jiný z jiné doby ale je stejně skvělý. Čaroděj nebo chceteli třetí díl je, ale úplně jiná kniha. Navazuje sice na první díl, ale často jsem si dokázal už dopředu říct jak to nejspíš dopadne. Nicméně nemůžu říct, že by ta kniha nebyla dobrá, spíše skvělá ????

25.02.2020 3 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Oliver Bowden (p)

Tady mi to přišlo už o trochu slabší ale stále velice čtivé

29.04.2020 3 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Strhující příběh.. Hrdina trochu superman ale pěkná zápletka

29.04.2020 4 z 5