Ondra148 Ondra148 komentáře u knih

Pistolník Pistolník Stephen King

Ne můj šálek kávy. Dočetl jsem do konce, ale moc mě to nebavilo.

25.04.2024 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Nejlepší knížka na světě. (Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom vést spory….)

19.04.2024

Asi jsem čekal něco jiného ... Dobrá kniha, ke které se už ale nevrátím.

19.02.2021 3 z 5

Podle mě ještě lepší než Přemyslovská epopej. A to hlavně kvůli přesahu do několika společenských vrstev a oblastí českých zemí.

14.02.2018 5 z 5

Vesmírné osudy Vesmírné osudy Ondřej Šamárek

Úžasná kniha, krásně provedená. Určitě má smysl i pro ty co četli blog. Ozdoba mé knihovny. Zamrzí odfláknutá korektura a přizpůsobení knižnímu formátu, kdy v textu zůstala spousta formulací a narážek z původního blogu jako "v příští kapitole se dočtete". Už to tu psal kolega pode mnou. Jen doplním že většina těchto nepříjemných chyb je v textech zpracovaných p. Houškou. Pan Šamárek měl evidentně svědomitějšího korepetitora.

14.02.2018 5 z 5

Solaris Solaris Stanisław Lem

Někdy dost zdlouhavé a nudné.

09.02.2018 4 z 5

Bombardér T-2990 se odmlčel Bombardér T-2990 se odmlčel Vilém Bufka

Mám ji už od dětství, vlastně ani nevím proč jsem jí nikdy nečetl. Je to neuvěřitelný příběh a je to i vcelku dobře napsané. Jen ta intermezza s otcem u řeky jsou zbytečně ukecaná.

19.04.2024 5 z 5

Letecké katastrofy a jejich vyšetřování Letecké katastrofy a jejich vyšetřování Lukáš Musil

Ideální čtení na 11 h přelet půlky světa. Čtivé a i fanda do letectví se dozví sem tam něco nového.

27.02.2024 5 z 5

Muž z vysokého zámku Muž z vysokého zámku Philip K. Dick

Moc mě to nebavilo. Pořád jen samé tlachání a úvahy nad nesmrtelností chrousta ...

18.03.2021 2 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Dokud jsem nečetl lovce králíků, myslel jsem že nudnější knihu od LK jsem nečetl. Zklamání

09.02.2018 2 z 5

Paměti pilota Čoudy Paměti pilota Čoudy Ladislav Čermák

Vzpomínky na dobu, kdy o tom kdo se bude moci dotknout oblak nerozhodovaly finance ale kádrový profil. Velice pěkně napsaná knížka, vtipná a milá.

10.07.2015 5 z 5